Pareigūnai aktyviai kviečiami į bendruomenių ataskaitos susirinkimus

Pareigūnai aktyviai kviečiami į bendruomenių ataskaitos susirinkimus

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai jau ne pirmą kartą dalyvauja Panevėžio rajono seniūnijose esančių kaimų bendruomenių ataskaitiniuose susirinkimuose.

Bendruomenės pareigūnai džiaugiasi, kad vis daugiau rajono gyventojų kviečia pareigūnus ne tik įvykus kokiai nors nelaimei, bet ir  norėdami aptarti jiems svarbias problemas,  pabendrauti,  sulaukti pareigūnų patarimų įvairiais klausimais.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkė R. Kaminskienė ir bendruomenės pareigūnė I. Januškevičienė lankėsi Naujamiesčio miestelio Piliečių draugijos bendruomenės ataskaitos –  rinkiminiame susirinkime.

BIC

Susirinkimo metu Viešosios policijos skyriaus viršininkė R. Kaminskienė supažindino su Panevėžio rajono policijos komisariato veikla, prevencinėmis programomis, pristatė naujai į pareigas priimą bendruomenės pareigūnę I. Januškevičienę, priminė apie pareigūnų  profesijos populiarinimą ir reikalingumą.

Viršininkė ypatingai akcentavo „Saugios kaimynystės“ naudą bendruomenei. Priminė, jog siekiant mažinti vietinį nusikalstamumą ir viešosios tvarkos pažeidimus, labai svarbu susiburti su kaimynais. Saugi kaimynystė skirta ne tik nusikalstamumui mažinti, bet ir geriems santykiams palaikyti, padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi.

Naujamiesčio miestelio bendruomenės nariai raginti aktyviai dalintis informacija apie žinomas nusikalstamas veikas, teisės pažeidimus. R. Kaminskienė pabrėžė, kad teisės pažeidėjų identifikavimas yra bendras policijos ir visuomenės reikalas, kuris visų pirma grindžiamas informacijos pasikeitimu.

Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijos Gustonių kaimo bendruomenė rinkosi į ataskaitinį susirinkimą. Jame dalyvauti buvo pakviesti ir Panevėžio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Darius Petraitis, Ingrida Januškevičienė ir apylinkės inspektorius Arūnas Šimoliūnas.

Apie nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus ir vietines problemas kalbėjo bendruomenės pareigūnas D. Petraitis. Susitikimo dalyviai buvo supažindino su Panevėžio rajono policijos komisariato veikla,  kriminogenine situacija  Panevėžio rajone. Tarp susirinkusiųjų vyko aktyvi diskusija, pasidalinta patirtimi vykdant saugių kaimynysčių veiklą,  aptartos efektyvesnio bendradarbiavimo galimybės, atsakyta į klausimus.

Apylinkės inspektorius Arūnas Šimoliūnas gyventojus įspėjo apie naujus sukčiavimo būdus, jiems duota patarimų turto apsaugos klausimais, raginta pasinaudoti policijos teikiama nemokama daiktų žymėjimo paslauga.

Tikimąsi, ir toliau glaudaus Panevėžio rajono bendruomenių  bendradarbiavimo su policija, siekiant aptarti teisės pažeidimų prevencijos klausimus, viešosios tvarkos užtikrinimą seniūnijose, nusikalstamų veikų atskleidimo ir tyrimo bei bendravimo su socialiniais partneriais srityse.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.