Parduotuvių lentynose didėja vietinės produkcijos įvairovė

Parduotuvių lentynose didėja vietinės produkcijos įvairovė

JP / Bendrovės nuotr.

Didžiausio šalyje prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse šį pusmetį pirkėjams buvo siūloma įsigyti per 20 tūkst. lietuviškos kilmės prekių. Vietinei produkcijai pirmenybę vis dažniau teikia pirkėjai – daugiau nei pusė nupirktų tiek maisto, tiek pramoninių prekių yra lietuviškos. Tarp paklausiausios Lietuvos gamintojų produkcijos išlieka šviežia bei šaldyta mėsa ir paukštiena, žuvis, duonos gaminiai. 

„Šių metų pirmąjį pusmetį aktyviai bendradarbiavome su beveik 900 tiekėjų iš visos Lietuvos. Stiprindami partnerystę su Lietuvos gamintojais, pirkėjams siūlome vis didesnę vietinės produkcijos pasiūlą. Šiemet „Maximos“ parduotuvių lentynose buvo 20 418 lietuviškos kilmės prekių, o asortimentas atnaujintas beveik 3 tūkst. prekių.

Atsakingai žiūrime į bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais ir ūkininkais, todėl ir toliau stengsimės jiems sudaryti kuo didesnes galimybes savo produkciją realizuoti mūsų tinklo parduotuvėse, o pirkėjams pasiūlysime dar įvairesnį lietuviškų prekių pasirinkimą“, – sako „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

BIC

Didžiausias Lietuvos prekybos tinklas šį pusmetį dirbo su daugiau nei 3,5 tūkst. tiekėjų, tarp kurių yra išaugusi ir Lietuvos tiekėjų dalis. Tai – didžiosios Lietuvos maisto pramonės įmonės bei smulkieji šeimyniniai ūkiai, spaudos leidėjai, tekstilės industrijos atstovai ir kiti.

Lietuviškų produktų gausa „Maximos“ parduotuvėse išsiskiria kulinarijos, šviežios mėsos ir paukštienos, duonos gaminių ir konditerijos skyriuose. Juose daugiau nei 90 proc. siūlomų prekių yra lietuviškos.

„Šio pusmečio lyderis pagal lietuviškos kilmės prekių pardavimus yra mūsų šalies ūkininkų užaugintos bulvės. Pirkėjų krepšeliuose dažniausiai atsidurdavo ir lietuviški duonos bei kiti įvairūs konditerijos gaminiai, ypač – spurgos, cukrus, glaistyti varškės sūreliai bei lietuviškuose ūkiuose užauginti ilgavaisiai agurkai bei kopūstai“,  – šių metų sausio-birželio mėnesiais atskirų perkamiausių lietuviškos kilmės prekių dešimtuką atskleidžia „Maximos“ komercijos vadovė V. Druliene.

Tarp bendrai perkamiausios Lietuvos gamintojų produkcijos – šviežia bei šaldyta mėsa ir paukštiena, žuvis, konditerija ir duonos gaminiai, kulinarija, pieno produktai.

„Maximos“ parduotuvėse net 7 iš 10 nuperkamų šviežio maisto prekių yra lietuviškos.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.