Panevėžys mokesčių už verslo liudijimus nekeičia

Panevėžys mokesčių už verslo liudijimus nekeičia

JP / JP nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2020 m. paliko galioti šiemečius mokesčius už verslo liudijimus. Panevėžyje vykdomai veiklai nuo sausio 1 d. jie vėl bus nuo 12 iki 500 Eur.

12 Eur metinis mokestis (1 Eur/mėn.) – 47 nepopuliariausioms veiklos rūšims iš 89 (tekstilės pluoštų paruošimas ir verpimas; žvejybos reikmenų, dirbinių iš gintaro ir jo pakaitalų, žvakių gamyba, lagaminų ir rankinių taisymas; krosnių, kaminų valymas ir kt.).

15 veiklų (meno kūrinių restauravimas, kailių išdirbimas, avalynės, mezginių gamyba; vonių restauravimas; ateinančių auklių ir kt.) – 150 Eur. 17 vidutiniškai populiarių veiklų – 250 Eur, 10 pačių pajamingiausių (prekyba, susijusioms su statybomis, patalpų nuoma, variklinių transporto priemonių priežiūra ir remontas, veislinių naminių gyvūnėlių auginimas ir kt.) – 500 Eur.

BIC

Miesto plėtros skyriaus duomenimis, apie 70 proc. gyventojų, įsigydami verslo liudijimus, pasinaudoja Savivaldybės teikiamomis 20-75 proc. lengvatomis. 2020 m. jos išlieka tos pačios: darbo biržoje registruotiems bedarbiams, dirbantiesiems, pensininkams, daugiavaikėms šeimoms, vienišiems tėvams, neįgaliesiems, studentams.

2018 m. verslo liudijimai išduoti 3657 žmonėms. Už verslo liudijimus sumokėta per  288 tūkst. Eur. 2638 gyventojai pasinaudojo lengvatomis.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.