„Panevėžys“ iškovojo užtikrintą pergalę Tauragėje

LFF I lygos penktojo turo susitikime Tauragėje tarp „Tauro“ ir „Panevėžio“ užfiksuota rezultatyvi panevėžiečių pergalė 4:0 (3:0).

Pirmajame rungtynių kėlinyje nuo pirmųjų minučių didesnės iniciatyvos ėmėsi panevėžiečiai, visgi pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti. 33-iąją minutę sėkmingai užbaigęs ataką „Panevėžio“ komandą į priekį išvedė Povilas Lukšys – 1:0. Ilgai netrukus buvo pelnytas ir antrasis kėlinio įvartis – 36–ąją minutę Povilas Lukšys pasižymėjo antrąjį kartą, smūgiu galva kamuolį pasiųsdamas į tauragiškių vartus ir komandos įvarčius padvigubindamas – 2:0.

41-ąją minutę 11 metrų baudinio metu Mantas Savėnas pelnė įvartį ir komandos pranašumą padidino – 3:0. Po pirmojo kėlinio „Panevėžys“ džiaugėsi persvara – 3:0.

BIC

Antrajame kėlinyje tiek „Tauro“, tiek „Panevėžio“ komandos aktyviai mėgino susikurti rezultatyvių progų, tačiau ir toliau aikštelėje kiek labiau dominavo panevėžiečiai. 66-ąją minutę baudos smūgio metu Arnas Ribokas kamuolį taikliai pasiuntė į vartų devyniukę ir komandos įvarčius padidino – 4:0.

Per likusį rungtynių laiką „Panevėžio“ ekipai pavyko savo vartus išsaugoti „sausus“, o pasibaigus rungtynių laikui užtikrintą pergalę – 4:0 į savo sąskaitą įsirašė „Panevėžys“.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Panevėžio „Panevėžys“ 0:4 (0:3)

Įvarčiai: 33 min. Povilas Lukšys (1:0), 36 min. Povilas Lukšys (2:0), 41 min. Mantas Savėnas (3:0), 66 min. Arnas Ribokas (4:0).

Įspėjimai: 18 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 23 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“), 45 min. Arnas Ribokas – geltona kortelė („Panevėžys“), 59 min. Mouhamed Cisse – geltona kortelė („Tauras“), 70 min . Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“), 89 min. Edgaras Mejeris – geltona kortelė („Tauras“), 90min. Paulius Obolevičius– geltona kortelė („Panevėžys“).