Panevėžys įsitraukia į tarptautinį projektą „Erdvės žmonėms“

Panevėžys įsitraukia į tarptautinį projektą „Erdvės žmonėms“

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad mūsų miestas dalyvautų tarptautiniame projekte „Erdvės žmonėms“ su Bylefeldo (Vokietija), Valgos (Estija), Serių (Graikija), Turku (Suomija), Sen Žermeno prie Lė (Prancūzija), Arado (Rumunija), Badalonos ir Gija de Isoros (Ispanija) miestais. Bendra paraiška bus teikiama URBACT programos finansavimui gauti.

Projekto tikslas – didinti viešųjų erdvių patrauklumą, koncentruojantis į tris pagrindinius aspektus: 1) pėstieji ir jiems skirtos vietos, 2) automobilių stovėjimo vietų problemos, 3) intermodalinis ir viešasis transportas.

Gavus finansavimą, projekto I etapu būtų rengiama paraiška II etapui – vyks partnerių susitikimai, bus sukurta darbo grupė parengti tolesnių veiksmų planą. Pagalbą teiks atrinktas ekspertas. II etapu būtų identifikuojamos individualios partnerių problemos ir ieškoma bendrų sprendimo būdų, numatomos pilotinės veiklos.

BIC

Gavus finansavimą, I etapu miesto indėlis sudarytų apie 800 Eur.

URBACT programa remia tvarią integruotą Europos miestų plėtrą, skiria lėšų kuriant bendradarbiavimo tinklus, keičiantis patirtimi, atlieka svarbų vaidmenį stiprinant miestų ryšius, keičiantis geriausia praktika ir ieškant novatoriškų sprendimų.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.