Panevėžys dalyvaus lyderystės projekte

Panevėžys dalyvaus lyderystės projekte

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad miestas dalyvautų ES ir valstybės lėšomis finansuojamame projekte „Lyderių laikas 3“. Jam įgyvendinti bus pasirašoma sutartis su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centru.

Projektas „Lyderių laikas“ – respublikinė iniciatyva švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, kuri skatintų mokyklų (tarp jų profesinių, formaliojo ir neformaliojo ugdymo), savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo darbuotojus siekti mokinių pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius.

„Panevėžys, kaip ir kiti miestai, padedamas tyrėjų individualiai aiškinsis silpnąsias švietimo grandis, problemas ir ieškos būdų joms spręsti“, – sako Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Aušra Gabrėnienė.

BIC

Projekto veiklos vyks iki 2020 m. pabaigos. Bus suburta už pokyčio projekto sukūrimą ir įgyvendinimą, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais atsakinga komanda, parengta miesto švietimo situacijos analizė, organizuojami švietimo lyderystės mokymai ir kt.

Pirmasis viešas projekto renginys numatytas vasario 26 d. 13 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

AIK

Labirintų parkas

Panevėžio gimtadienis

Mano namukas

Biuro verslas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.