Panevėžyje užsidegė Kultūros ir poilsio parke esanti ekstremalaus sporto aikštelė papildyta

Panevėžyje užsidegė Kultūros ir poilsio parke esanti ekstremalaus sporto aikštelė papildyta

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO, "Facebook" nuotr.

Šiandien apie 15.30 val. buvo gautas pranešimas, kad kilo į Panevėžyje, Parko gatvėje esančioje ekstremalaus sporto aikštelėje. Ugniagesiams pranešta, kad atvira liepsna dega jaunųjų panevėžiečių pamėgta sporto vieta.

Kol kas nėra žinoma dėl kokios priežasties kilo gaisras. Pirminiais duomenimis, gaisro metu nudegė apie 15 metrų dangos.

Šiuo metu Kultūros ir poilsio parke vyksta atnaujinimo ir rekonstrukcijos darbai.

BIC

Neoficialiais JP duomenimis, policijos pareigūnai sulaikė du nepilnamečius vaikinus, kurie galbūt padegė ekstremalaus sporto aikštelę.

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Rudys naujienų portalui JP teigė, kad kol kas dar negalįs paaiškinti, kodėl užsidegė ekstremalaus sporto aikštelė Parko gatvėje.

„Kol kas negaliu daugiau komentuoti. Šiaip tokiose aptvertose teritorijose retai kyla gaisrai. Dažniau parkuose arba atvirose teritorijose dega žolė. Vyks tyrimas ir paaiškės, kodėl kilo gaisras“, – aiškino ugniagesių vadas.

Ekstremalaus sporto aikštelę prižiūri Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras. Įstaigos vadovas Saulius Raziūnas tik iš JP sužinojo apie užsiliepsnojusią sporto aikštelę.

„Nieko nežinojau apie gaisrą. Kai prasidėjo Kultūros ir poilsio parko tvarkymo darbai, ekstremalaus sporto aikštelę atidavėme Panevėžio statybos tresto priežiūrai. Jie aptvėrė aikštelę, kad ja nesinaudotų – sporto aikštelės įrenginiai avarinės būklės. Daugiau nieko negaliu pasakyti“, – sakė S. Raziūnas ir žadėjo pasidomėti gaisru.

Aikštelė pastatyta dar 2006 metais

1,2 tūkst. kvadratinių metrų ploto ekstremalaus sporto aikštelė su 45 metrų ilgio slalomo trasa Kultūros ir sporto parke pastatyta dar 2006 metais.

Tuomet Panevėžio savivaldybė skyrė 200 tūkst. litų jai įrengti.

Siekia ES investicijų naujai sporto aikštelei įrengti

Praėjusią savaitę Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė, jog siekia ES investicijų jaunimui įrengti naują ekstremalaus sporto aikštelę.

Siekdama šio tikslo Savivaldybė ketina pasinaudoti 2014–2020 m. Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa. Projekto paraiška pateikta su partnerėmis – Daugpilio, Braslavo savivaldybėmis.

Panevėžio miestui preliminariai tektų 250 tūkst. Eur. Būtų atnaujinta ekstremalaus sporto aikštelė Kultūros ir poilsio parke, čia ir Taikos alėjos pušynėlyje įrengtos 2 BMX dviračių trasos. Miesto indėlis sudarytų 25 tūkst. Eur.

Gavus finansavimą, projektas būtų įgyvendintas per 2 metus.

Gaisras ekstremalaus sporto aikštelėje

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.