Panevėžyje prasideda mokinių priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases

Sausio 6 d. prasideda mokinių priėmimas į Panevėžio miesto savivaldybės mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases.

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė priėmimo kriterijus.

Paga juos, pirmumo teisę turi vaikai, gyvenantys (deklaravę gyvenamąją vietą) mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Jei tokių prašymų daugiau nei galima priimti vaikų, bus atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą.

Negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje (t. y. deklaravę gyvenamąją vietą kitų mokyklų teritorijose) priimami į likusias laisvas vietas pagal prašymų gavimo datą ir laiką. Jei prašymų yra daugiau nei laisvų vietų, pirmiausia priimami turintieji specialiųjų ugdymosi poreikių, mokiniai, kurių broliai ir seserys jau mokosi mokykloje, gyvenantieji arčiausiai mokyklos (pateikę pirmumą patvirtinančius dokumentus).

Į Alfonso Lipniūno progimnaziją, Vytauto Žemkalnio gimnaziją ir specialiąsias mokyklas mokiniai priimami pačiose mokyklose.v

Į „Aušros“, „Ąžuolo“, Beržų, Rožyno, „Saulėtekio“, „Šaltinio“, „Vilties“, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijas, Pradinę ir Mykolo Karkos pagrindinę mokyklas – centralizuotai Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje.

Iki vasario 28 d. teikiamas pirmumas tiems, kas deklaravo gyvenamąją mokyklos aptarnavimo teritorijoje.Nuo kovo 1 d. priimama į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

[quote_box_center] Pateikiami dokumentai:

prašymas:

1A priedas – centralizuotai į 1-ąją klasę priimamiems mokiniams, gyvenantiems mokyklos aptarnavimo zonoje, 1B priedas – joje negyvenantiems;

2A priedas – centralizuotai į 5-ąją klasę priimamiems mokiniams, gyvenantiems mokyklos aptarnavimo zonoje, 2B priedas – joje negyvenantiems;

vaiko asmens dokumento (gimimo liudijimo, paso ar tapatybės kortelės) kopija.

Gali būti pateikti pirmumo kriterijus patvirtinantys dokumentai (Pedagoginės-psichologinės tarnybos pažyma dėl specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimo ir specialiojo ugdymo skyrimo, pažyma iš mokyklos, kurioje jau mokosi broliai ar seserys.

Pastaba. Vaiko sveikatos pažymėjimo, gyvenamosios vietos deklaravimo pažymos pateikti nereikia.

Prašymas ir kiti dokumentai teikiami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui (Laisvės a. 23, 102 kab.) arba skenuotos skaitmeninės kopijos siunčiamos el. paštu [email protected] nuo sausio 6 d. 8 val. (išsiųstos anksčiau neregistruojamos).

Pedagoginės-psichologinės tarnybos pažyma el. paštu nesiunčiama, pateikiamas popierinis variantas [/quote_box_center]

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

COVID-19 plitimas mokyklose kelia nerimą

confident-noyce

COVID-19 neaplenkė Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“: užsikrėtė vaikas

confident-noyce

Ugdymo įstaigose registruoti 477, gydymo įstaigose – 350 koronaviruso atvejų

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau