Panevėžyje prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

Panevėžyje prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje prasideda Metų panevėžiečių rinkimai. Tai visos bendruomenės galimybė apžvelgti praėjusius metus, įvertinti ir padėkoti labiausiai pasižymėjusiems miesto žmonėms.

Savivaldybė kviečia aktyviai dalyvauti rinkimuose – siūlyti įvairiose srityse pasižymėjusias, nusipelniusias, vertas pagarbos asmenybes. Primename: pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

BIC

2019-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Miesto bendruomenės pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus.Raštu pateiktas kandidatūras registruoja Vidaus administravimo skyrius (priimamojo 8-oji darbo vieta), el. paštu spauda@panevezys.lt bei tel. 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Primename, kad 2018-ųjų Metų panevėžiečiais buvo išrinkti visuomenininkas, savanoris Gintautas Šimkus, FK „Panevėžys“ komandos kapitonas Paulius Jaunušauskas, fotomenininkas Valentinas Pečininas, buvusi ilgametė G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Rima Maselytė ir UAB „Stigma“ generalinis direktorius Alfredas Zigmantas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.