Panevėžyje parduotas dar vienas pastatas vaiduoklis

Panevėžyje parduotas dar vienas pastatas vaiduoklis

JP / JP nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su apleisto Elektronikos g. 6 pastato dalį elektroniniame aukcione įsigijusia įmone. Ji nusipirko apie 4500 kv, m pastato dalį iš 5450 kv. m. Likusioje dalyje šiuo metu įsikūręs Priklausomybių ligų centras.

Pardavus Savivaldybei priklausiusią pastato dalį miesto biudžetą papildys 251,2 tūkst. Eur. Dar 9 tūkst. turėtų būti pervesti už jam priklausiusį žemės sklypą (šis parduotas už 18 tūkst. Eur, iš jų pusė atiteks valstybei).

BIC

Elektronikos g. 6 pastate anksčiau veikė profilaktoriumas, Nakvynės namai, buvo gydomi tuberkulioze sergantys ligoniai. Savivaldybei pastatas priklauso nuo 2010 m.

Priklausomybės ligų centras irgi planuoja kraustynes. Pasinaudodama ES investicijomis įstaiga turėtų susiremontuoti ir išsikelti į kitas patalpas.

Šie metais Panevėžio miesto savivaldybei buvo sėkmingi atsikratant pastatais vaiduokliais. Parduotos Pilėnų, „Verdenės“ mokyklos, Nevėžio g. 38 namas. Už juos gauta 444 tūkst. Eur. Pusė sumos už žemę vėlgi teks valstybei.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.