Panevėžyje net keturioms švietimo įstaigoms ieškoma vadovų

Panevėžyje net keturioms švietimo įstaigoms ieškoma vadovų

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė ieško vadovų net keturioms švietimo įstaigoms.

Paskelbti konkursai Rožyno progimnazijos, Panevėžio specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro, Gamtos ir Muzikos mokyklų direktorių pareigoms užimti.

Pretendentai į konkursą Rožyno progimnazijos direktoriaus pareigas dokumentus dar gali patekti iki spalio 30 dienos, o į kitų įstaigų – iki 2020 metų sausio 14 dienos.

BIC

Atrankos posėdis atrinkti vadovą progimnazijai vyks lapkričio 14-ąją, o Panevėžio specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro, Gamtos ir Muzikos mokyklų – kitų metų sausio 28 dieną.

Patikrins kompetencijas

Panevėžio miesto savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus vyresnioji specialistė Solveiga Sereikienė naujienų portalui JP sakė, kad kol kas nėra gauta dokumentų nė į vieną konkursą.

„Laiko dar yra, bet pretendentai  prieš dalyvaudami konkurse turi išlaikyti kompetencijos testą Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje. Išlaikę kompetencijos testą, gali pateikti dokumentus konkursui“, – aiškino S. Sereikienė ir teigė, kad visoms įstaigoms iki konkurso yra kas vadovauja:

„Rožyno progimnazijai laikinai vadovauja Alma Ramoškaitė, Gamtos mokyklai ir Specialiajai mokyklai-daugiafunkciniam centrui – dabartinės vadovės Regina Kliminskienė ir Dainė Šilinienė. Muzikos mokyklai jau daugiau kaip metai laikinai vadovauja pavaduotoja Žydrūnė Pilkauskienė.“

Konkurse dalyvaus

Pavasarį kalbinta 25 metus Panevėžio specialiosios mokyklos-daugiafunkciam centrui vadovaujanti Dainė Šilienė buvo konkreti ir teigė žinanti apie paskelbtą konkursą.

„Žinau, kad yra paskelbtas konkursas. Dalyvausiu jame. Kitų planų neturiu. Dirbu centre nuo pat jo įkūrimo ir neįsivaizduoju, kur kitur galėčiau dirbti“, – sakė ilgametė įstaigos vadovė.

R. Kliminskienė.

Ateina laikas pasitraukti

Tuo pat metu kalbinta Gamtos mokyklos direktorė Regina Kliminskienė naujienų portalui sąžiningai prisipažino, kad Savivaldybės paskelbtame konkurse nedalyvaus.

„Yra laikas ateiti vadovauti, yra laikas pasitraukti. Berods 28 metus vadovauju įstaigai, todėl nemanau, kad reikia dalyvauti konkurse. Atėjau dirbti apie 1991 metus ir tuomet įstaiga vadinosi Jaunųjų gamtininkų stotimi. Nuo 2005 metų pavadinimas buvo pakeistas ir nuo tada tapo Gamtos mokykla. Į naujo vadovo rankas perduosiu veiklią įstaigą“, – sakė R. Kliminskienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.