Panevėžys
Šeštadienis, 13 balandžio, 2024

Panevėžyje – nelengva „Žalgirio“ pergalė

AutoriusjpFotodomas urbonas

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL čempionate – pirmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 77:83 (16:22, 24:28, 18:18, 19:15) namuose po atkaklios kovos nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Rungtynes svečiai pradėjo spurtu 7:0, bet panevėžiečiai į jį atsakė savo atkarpa 14:0 ir išsiveržė į priekį (14:7). Visgi Kauno ekipa geriau užbaigė pirmąjį ketvirtį ir susigrąžino pranašumą (16:22).

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiams pavyko persvarą padidinti iki dviženklės (16:27), „7bet-Lietkabelis“ jį buvo sumažinęs, bet kėlinio pabaigoje deficitas vėl išaugo iki dviženklio (40:50).

Trečiajame ketvirtyje likus mažiau nei trims minutėms „Žalgiris“ įgijo rekordinę 15 taškų persvarą (50:65), bet į ketvirtą kėlinį svečiai nusinešė plius 10 (58:68).

Prasidėjus paskutinėms keturioms minutėms po Popovičiaus ir Sirvydžio dėjimų panevėžiečiai priartėjo iki 7 taškų (72:79), bet žalgiriečiai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 16 d., kai į Panevėžį atvyks Pasvalio „Pieno žvaigždės“.