Panevėžyje naujiems seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Panevėžyje naujiems seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Vakar naujai išrinkti seniūnaičiai susirinko į pirmąją seniūnaičių sueigą, kurios metu jiems įteikti pažymėjimai, išrinktas seniūnaičių sueigos pirmininkas, paskirti delegatai į Etikos bei Antikorupcijos komisijas.

„Tikiuosi, kad jūs būsite aktyvūs mūsų pagalbininkai, padėsite supažindinti bendruomenę apie vykdomus darbus bei projektus mieste, o tuo pačiu, mes tikimės sulaukti ir grįžtamojo ryšio, apie panevėžiečių lūkesčius ir įžvalgas“, – sveikindamas seniūnaičius sakė savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

BIC

Panevėžys jau turi 5 naujus seniūnaičius: Katedros g. – Sandra Vilčinskienė, Parko – Virginijus Viržintas, Skaistakalnio – Džiuljeta Morkūnienė, Pilėnų g. – Sigitas Tribuišis ir Kniaudiškių g. – Bronius Vaitiekūnas. Senvagės, Pramonės, Rožyno, Nevėžio ir Sodų seniūnaitijose paskelbti pakartotiniai seniūnaičių rinkimai.

Seniūnaičių sueigos pirmininku išrinktas Virginijus Viržintas. Seniūnaičių atstovu į Antikorupcijos komisiją deleguotas S. Tribuišis, į Etikos – V. Viržintas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.