Panevėžyje Joninių naktį sučiupti du girti vairuotojai

Panevėžyje Joninių naktį sučiupti du girti vairuotojai

Tomas MARKELEVIČIUS (15MIN.LT) / Tomo MARKELEVIČIAUS (15MIN.LT) nuotr.

Joninių naktį Panevėžyje sučiupti du neblaivūs vairuotojai. Abiems nustatytas lengvas girtumas.

Pirmasis girtas vairuotojas policijos pareigūnams įkliuvo artėjant antrai valandai ryto. Apie įtartinai važiuojantį „Opel“ policijai pranešė pilietiškas asmuo. Pareigūnų ekipažas automobilį pastebėjo J.Basanavičiaus gatvėje. Sustabdžius „Opel“ paaiškėjo, kad piliečio įtarimai buvo pagrįsti.

BIC

Transporto priemonę vairavusiam vyrui nustatytas 1,53 promilės girtumas. Pritaikius 1,7 procento alkoholio matuoklio paklaidą, toks girtumas traktuojamas dar kaip lengvas, todėl pažeidėjas išvengė baudžiamosios bylos.

Netrukus paaiškėjo, kad vyras neturi vairuotojo pažymėjimo ir niekada jo nebuvo įgijęs. Praeityje jis jau baustas už vairavimą išgėrus.

Dėl šios priežasties kelionę vyrui ir jo šeimos nariams teko tęsti pėsčiomis. „Opel“ išvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Teismas transporto priemonę gali konfiskuoti.

Beje, protokolą gavo ir automobilio savininkė. Keleivio vietoje sėdėjusiai moteriai skirta bauda už tai, jog perdavė savo transporto priemonę vairuoti neblaiviam asmeniui, neturinčiam net vairuotojo pažymėjimo.

Praėjus maždaug valandai po šio įvykio, kitas policijos pareigūnų ekipažas girtą „Volkswagen“ vairuotoją sučiupo Smėlynės gatvėje. Neblaivią moterį išdavė neleistinas manevras sankryžoje.

Pareigūnai patikrino vairuotojos blaivumą. Alkoholio matuoklio ekrane įsižiebė lengvą girtumą reiškiančios promilės – 1,21. Moteris pripažino, kad Jonavoje išgėrė alaus, tačiau nesitikėjo, kad gali pripūsti.

Kadangi moteriai jau anksčiau atimtas vairuotojo pažymėjimas dėl vairavimo išgėrus, jai teko atsisveikinti su savo vairuotu „Volkswagen“.

Transporto priemonė taip pat uždaryta į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę ir gali būti konfiskuota.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.