Panevėžyje dviem teatrams vėl ieškoma vadovų

Panevėžio miesto savivaldybė vėl paskelbė konkursą dviejų teatrų – Muzikinio ir „Meno“ – vadovų postams užimti. Pretendentų dokumentai priimami iki rugpjūčio 14 dienos.

Prieš pusantro mėnesio vykusiuose konkursuose į tris teatrus, Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė, kad tik vienintelis Lėlių vežimo teatras penkerių metų kadencijai turės vadovą.

Su konkurso laimėtoju Antanu Markuckiu miesto Savivaldybė liepos 1 dieną sudarė terminuotą sutartį penkeriems metams.

Kad abu teatrai – Muzikinis ir „Menas“ – turėtų vadovus, Tarybos posėdyje birželio mėnesio pabaigoje buvo priimtas sprendimas pratęsti teatro „Menas“ vadovo Kęstučio Vačiulio ir Muzikinio teatro Vidmanto Kapučinsko darbo sutartis, kol bus surengtas naujas konkursas kultūros įstaigoms vadovauti.

Naujienų portalas JP rašė, kad į Muzikinio ir „Meno“ teatrų direktorius kandidatavo po vieną žmogų. Kadangi jie nesurinko minimalaus vertinimo balų skaičiaus, konkursus teko skelbti dar kartą.

Tuomet kalbintas ilgametis Muzikinio teatro vadovas V. Kapučinskas ramiai paaiškino, kodėl konkurse nedalyvavo.

K. Vaičiulis ir V. Kapučinskas.

„Jau užtenka vadovavimo. Pasikalbėjau su teatro kolektyvu ir konstruktyviai aptarėme situaciją. Paaiškinau, kodėl nedalyvauju. Kovo mėnesį suėjo 67 metai ir po metų ar poros tektų vėl spręsti  pasitraukimo klausimą. Be to, ir nebūdamas direktoriumi galėsiu patarti visais darbo klausimais. Juk galiu likti dirbti teatre meno vadovu, dirigentu arba kuo nors kitu“, – kalbėjo V. Kapučinskas ir priminė, kad teatrui vadovauja beveik 25 metus.

Tuo tarpu teatro „Menas“ vadovas K. Vaičiulis buvo kategoriškas:

„Nedalyvauju konkurse. Kodėl turiu konkurse įrodinėti, kad esu geras direktorius, jeigu buvau geras.“

Neoficialiomis naujienų portalo JP žiniomis į Muzikinio teatro vadovo postą bandė taikytis Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir „Naujarodžių vario“ orkestrų vadovas Saulius Buitvydas.

[quote_box_center] Konkurso reikalavimai kandidatams

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams: turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ar jam prilygintą meno, humanitarinių arba socialinių mokslų srities išsilavinimą arba aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą ar jam prilygintą meno, humanitarinių arba socialinių mokslų srities išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinį laipsnį); turėti ne mažesnę kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtį, kai buvo vadovaujama įmonėms, įstaigoms ar organizacijoms ir (ar) jų padaliniams; būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais, reguliuojančiais teatrų ir koncertinių įstaigų veiklą, asmens teises ir laisves bei jų apsaugos garantijas; mokėti dirbti Microsoft Office ar lygiaverčiu programiniu paketu; mokėti lietuvių kalbą trečiosios valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos lygiu, kaip nustatyta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarime Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“; išmanyti raštvedybos taisykles; mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių) ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu (pagal Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse nustatytą ir apibūdintą šešių kalbos mokėjimo lygių sistemą). [/quote_box_center]

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vilniuje skelbiamas konkursas žydų gelbėtojų įamžinimo paminklui

Panevėžio miesto savivaldybė skelbia gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursą

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė vaikų vasaros stovyklų finansavimo konkursą

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau