Panevėžyje duris atvėrė ketvirtoji „Rimi“ parduotuvė: sukurtos 22 naujos darbo vietos

Panevėžyje duris atvėrė ketvirtoji „Rimi“ parduotuvė: sukurtos 22 naujos darbo vietos

JP / Bendrovės nuotr.

Šiandien Panevėžyje duris atvėrė jau ketvirtoji mieste „Rimi“ parduotuvė. Tinklo plėtrą šiais metais užbaigianti naujausia „Rimi“ – pirmoji, atidaryta bendradarbiaujant su komercinio nekilnojamojo turto projektų vystytoja ir valdytoja „Baltisches Haus“, bei turinti didžiausią šviežių, vartojimui paruoštų prekių asortimentą, siūlomą super formato „Rimi“ tinklo parduotuvėse.

Tokią galimybę suteikia nauji savitarnos sprendimai, įrengti siekiant šio formato prekybos centrams keliamo tikslo – pasiūlyti pirkėjams viską, ko reikia pietums ar vakarienei, bei būti arčiausiai vietos bendruomenės.

BIC

„Šiam, pirmajam, projektui, plėtojamam drauge su didelę patirtį turinčia komercinio nekilnojamojo turto plėtotoja, visa komanda skyrė išskirtinį dėmesį – siekėme, kad objekte būtų integruotos visos super formato parduotuvėse diegiamos naujovės ir taip atskleisti jos privalumai tiek partneriams, tiek, žinoma, pirkėjams“, – sako „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Pasak jos,  viena tokių naujovių – didesni, kelių aukštų šaldytuvai šviežių prekių skyriuje.

„Vietoje vieno aukšto, stalo tipo, prekystalių, dabar šviežius, vartojimui paruoštus produktus išdėstėme keturių aukštų šaldytuvuose, kurie patogiai pasiekiami pirkėjams ir leidžia jiems pasiūlyti daug platesnį asortimentą. Dėl tos pačios priežasties – keliais aukštais išdėstytų lentynų, naujos parduotuvės pirkėjams taip pat siūlomas žymiai platesnis konditerijos, šviežių kepyklos gaminių asortimentas“, – sako I. Miklienė.

Kartu su naujais savitarnos sprendimais, naujausioje „Rimi“ parduotuvėje, šalia tradicinių penkių kasų, įrengtos trys savitarnos kasos, kuriose pirkėjai gali pasisverti ir susimokėti už prekes savarankiškai, išvengdami eilių.

Pasak „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovės, šie savitarnos sprendimai sumažina techninio darbo personalui, kuris didesnį dėmesį gali skirti tiesioginiam pirkėjų aptarnavimui ir taip burti bendruomenę, o asmeninių ryšių su vietos gyventojais užmezgimas ir jų puoselėjimas yra vienas iš „Rimi“ tikslų, įsikuriant miestų rajonuose, priemiesčių gyvenvietėse.

Iš viso naujausioje „Rimi“ Panevėžyje sukurtos 22 darbo vietos.

Gyventojų patogumui, šalia „Rimi“ parduotuvės Panevėžyje, Ragaudžių gatvėje, įrengta 85 vietų automobilių statymo aikštelė, joje – dvi vietos, skirtos atvykusiems elektromobiliais, kuriuos čia pat galima pakrauti. Iš viso į 1000 kv. m prekybos ploto naujausią, 61-ąją „Rimi“ tinklo parduotuvę, investuota 650 tūkst. eurų.

Lapkričio mėnesį, „Rimi“ atidaryta taip pat Panevėžyje, Smėlynės gatvėje. Įgyvendindama intensyvios plėtros planus, „Rimi“ planuoja iki 2023-ųjų pabaigos padvigubinti parduotuvių skaičių iki 100-o visoje Lietuvoje.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.