Panevėžyje – diskusija apie prevencines priemones verslo priežiūros srityje

Panevėžyje – diskusija apie prevencines priemones verslo priežiūros srityje

JP / Organizatorių nuotr.

Vakar Panevėžyje vyko diskusija „Kaip užtikrinti korupcijai atsparią aplinką vykdant verslo priežiūrą?“.

Šį renginį organizavo Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), įgyvendindama Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programos įgyvendinimo 2015–2019 metų tarpinstitucinio veiklos plano 2.1.2 priemonę ir ES finansuojamą projektą „Viešojo sektoriaus įstaigų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas antikorupcinės aplinkos kūrimo ir korupcijos prevencijos priemonių vykdymo srityse“.

Pranešimus skaitė STT Korupcijos prevencijos valdybos Antikorupcinio vertinimo skyriaus viršininkas Audrius Bereišis, Valstybės kontrolės Ekonomikos audito departamento vyriausioji patarėja (l. e. p.) Sandra Ragėnaitė, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo aplinkos departamento  Verslo priežiūros politikos skyriaus patarėja Kristina Kertenė.

BIC

Diskusijoje dalyvavę Panevėžio regiono verslo atstovai ir  verslo priežiūros institucijų atstovai aiškinosi, ar šiuo metu vykdomos iniciatyvos gali sumažinti korupcijos atsiradimo riziką atliekant verslo priežiūrą, ar jos yra pakankamos, ar būtina imtis naujų iniciatyvų. Kokios priemonės, veiksmai, įrankiai gali padidinti viešojo ir privataus sektoriaus atsparumą korupcijai, mažinti naštą verslui, savo įžvalgomis dalinosi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Kauno teritorinės muitinės Panevėžio pirmos kategorijos krovinių posto, Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento, Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio skyriaus vadovai.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.