Panevėžyje bus minimas aktoriaus A. Paulavičiaus 75 metų jubiliejus

Panevėžyje bus minimas aktoriaus A. Paulavičiaus 75 metų jubiliejus

JP / JP nuotr.

A. Paulavičius.

Lapkričio 8-11 dienomis kino centro „Garsas“ žiūrovai turės galimybę pamatyti tris filmus, kuriuose vaidina vienas ryškiausių Panevėžio aktorių Algirdas Paulavičius. Filmų retrospektyva skirta aktoriaus 75-ojo jubiliejaus proga.

8 d. 17.30 val. aktorius atvyks susitikti su žiūrovais „Svetimų aistrų“ kino seanse. 1983 m. latvių režisieriaus J. Streičo sukurtame filme vaizduojamas meilės trikampis istorijos realijų fone. Buvęs didelio ūkio šeimininkės meilužis grįžta iš karo ir pamilsta jauną jos dukrą. Tačiau moteriai reikalinga jo meilė ir pagalba, ji nenori atiduoti vaikino dukrai. Drama sukurta pagal M. Sluckio romaną.

10 d. 14 val. retrospektyvą tęs istorinė drama „Žaizdos žemės mūsų“ (rež. M. Giedrys). 1918 m. iš Žemaitijos, Varduvėnų, išėjus kaizerio kariams formuojasi nepriklausomybės daigai. Gyvenimas bėga sava vaga, savanoriai gauna žemės, nors vis tiek iki kraujo mušasi dėl kiekvienos pėdos ir ideologijos.

BIC

11 d. 14 val. programą užbaigs drama „Ekskursantė“ (rež. A. Juzėnas). Filmas sukurtas pagal tikrą 11-metės mergaitės iš Lietuvos istoriją. Pabėgusi iš tremtinių perpildyto krovininio traukinio, vežusio ją ir jos šeimą į Sibirą, įveikė 6000 km pavojų bei nuotykių pilną kelią namo – į Lietuvą.

Spalio 27-ąją aktorius A. Paulavičius sukūrė daugiau nei 80 vaidmenų teatre ir 20 kine. Kūryba neapsiribojo Lietuva. Filmavosi Latvijos, Rusijos, Švedijos kino filmuose.

Kino centras „Garsas“ kviečia visus aktoriaus gerbėjus dar kartą prisiminti jo filmus. Lapkričio 8-10 dienomis vyksiantys seansai nemokami, o sekmadienį bilietas į „Ekskursantę“ kainuos tik 2 eurus. Visi vyks mažojoje salėje, vietų skaičius ribotas, todėl bilietus kviečiama pasiimti iš anksto.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.