Panevėžyje atnaujinami Šv. Juozapo globos namai

Panevėžyje atnaujinami Šv. Juozapo globos namai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Gavus ES struktūrinių fondų lėšų, modernizuojami Š. Juozapo globos namai. Baigus rangos darbus, čia bus kuriami savarankiško gyvenimo namai.

Atlikus I pastato korpuso rekonstrukciją gerės sąlygos globos namų gyventojams, patalpos bus pritaikytos judėjimo negalios žmonėms. Bus pakeisti langai, durys, grindų danga, įrengtas naujas liftas, atnaujinti sanitariniai mazgai, modernizuota vėdinimo sistema ir kt.

BIC

„Be to, įgyvendinus projektą bus įkurti 6 vietų savarankiško gyvenimo namai, įsigyta  būtinų baldų bei įrangos“, – sako Šv. Juozapo globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Lina Sabeckienė.

Taip pat bus nupirkta neįgaliesiems pritaikyta 9 vietų transporto priemonė.

Rangos darbus atlieka UAB „Svalex“ ir „CoReal“, bendra kaina – 188 tūkst. Eur.

Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2020 m. spalio 22 d.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.