Panevėžyje atliekų aikštelės jau dirba ilgiau

Panevėžyje atliekų aikštelės jau dirba ilgiau

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė primena, kad nuo šios savaitės atliekų aikštelės dirba gyventojams patogesniu laiku – šeštadieniais darbo laikas ilgėja iki 18.30 val.

Iki lapkričio 15 d. didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikštelių – Savitiškio g. 8, Senamiesčio g. 114 B ir Pilėnų g. 43 – darbo grafikas toks: I–V nuo 9.30 iki 18.30 val., VI nuo 9 iki 18.30 val., pietų pertrauka nuo 13 iki 13.30 val. Sekmadieniais ir švenčių dienomis nedirbama.

Primename: Panevėžio miesto gyventojai, sudarę sutartis su AB „Panevėžio specialus autotransportas“, Savitiškio g. 8, Senamiesčio g. 114 B aikštelėse kasmet gali nemokamai palikti mišrių statybinių ir griovimo atliekų, statybinių asbesto turinčių medžiagų, didžiųjų atliekų (kiekvienų – iki 300 kg), iki 5 vnt. (žmogui) naudotų lengvųjų automobilių padangų, biologiškai skaidžių atliekų (žolė, augalų ir vaisių liekanos, smulkios šakelės, lapai – iki 200 kg), plastiko (iki 200 kg), popieriaus atliekų (iki 300 kg), metalų (iki 300 kg), stiklo (iki 300 kg), baterijų ir akumuliatorių (iki 10 kg), tepalų filtrų (iki 15 kg), rūgščių (iki 20 kg), ploviklių, kuriuose yra pavojingų cheminių medžiagų (iki 10 kg), dažų, rašalo, klijų, dervos (iki 30 kg), liuminescencinių lempų ir kt. gyvsidabrio atliekų (iki 15 kg), naudotos alyvos (iki 50 kg), pakuočių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų likučių arba kurios jomis užterštos (iki 15 kg), absorbentų, filtrų medžiagos, tepaluotos medžiagos ir pan. (iki 30 kg), pavojingų nebenaudojamos įrangos sudedamųjų dalių (monitorių ir pan.) – iki 50 kg, tirpiklių (iki 10 kgs), nebenaudojamos įrangos, kurioje yra chlorfluorangliavandenilių (pvz., šaldytuvų su freonu – iki 200 kg), elektros ir elektroninės įrangos, kurioje yra pavojingų sudedamųjų dalių (televizoriai – iki 100 kg) ir kt.

BIC

Pilėnų g. 43 aikštelėje nemokamai priimamos mišrios statybinės ir griovimo atliekos (gyventojas gali pristatyti iki 300 kg per metus), nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga (neribojama), didžiosios atliekos (baldai, dviračiai, langai, durys, santechnika, didelių gabaritų namų apyvokos daiktai ir pan. – iki 300 kg), naudotos lengvųjų automobilių padangos (iki 5 vnt. kiekvieną padangų keitimo sezoną), stiklas, popierius, kartonas, plastikas (neribojamas).

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.