Panevėžiui – pripažinimas už inovatorišką Baltijos jūros išsaugojimo veiksmų planą

Panevėžiui – pripažinimas už inovatorišką Baltijos jūros išsaugojimo veiksmų planą

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės komanda Stokholme (Švedija) sėkmingai užbaigė Baltijos jūros Akceleratorių programos pradinį etapą, kurdamas Baltijos jūros išsaugojimo veiksmų planą, vadinamą Mėlynąją strategiją.

18 mėnesių pilotinės projekto savivaldybės – Kalmaras (Švedija), Vaksholmas, Vastervikas ir Varmdo (Švedija), Marienhamina (Suomija), Panevėžys ir Slupskas (Lenkija) – dalyvavo Baltijos jūros Akceleratorių programoje. Programa skirta Baltijos jūros regiono savivaldybėms, kurios siekia savo vandentvarkos sistemas susitvarkyti taip, kad gerėtų Baltijos jūros vandens kokybė, skatinti vietos ekonomiką.

Programa unikali tuo, kad be bendros aplinkosauginės strategijos parengimo, pagrindinį dėmesį siekiama skirti savivaldybėms, verslo bendruomenėms bei mokslo atstovams.

BIC

Panevėžys šiuo projektu siekia atnaujinti lietaus nuotekų tinklus bei vandenvalos įrengimus bei sutvarkyti Nevėžio upę ir jos pakrantes.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.