Panevėžyje gali nebelikti vietos vestuvėms: griūva Santuokų rūmai

Panevėžyje gali nebelikti vietos vestuvėms: griūva Santuokų rūmai

JP, GNTV / Arūno REVOTO nuotr.

Dėl šalia vykstančių statybų prastėja nuo pastatymo neremontuoto Panevėžio miesto civilinės metrikacijos skyriaus pastato būklė.

Dėl šalia vykstančių statybų prastėja nuo pastatymo neremontuoto Panevėžio miesto civilinės metrikacijos skyriaus pastato būklė. Šiemet pastato remontui numatyta minimali lėšų suma, tačiau miesto vadovai žada prireikus imtis skubių priemonių.

Šalia Panevėžio miesto vadinamųjų santuokų rūmų jau kelias savaites vyksta intensyvios statybos. Čia netrukus turėtų išaugti modernus šiuolaikiškas pastatas, kuris gerokai skirsis nuo vos už kelių metrų esančio dar sovietmečiu statyto ir nuo tada neatnaujinto miesto civilinės metrikacijos skyriaus.

Tačiau skyriaus darbuotojai labiausiai susirūpinę ne dėl pastato išorės, o dėl jo techninės būklės.

Baltijos implantologijos klinika

Šalia vykstančios statybos senam pastatui ir čia užsukantiems interesantams kelia grėsmę.

Panevėžio miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Diana Zacharienė apgailestauja, jog pastato remontui miesto savivaldybė vis pritrūksta lėšų, nors pagrįstus prašymus su lankytojams ir darbuotojams pavojų keliančių gedimų nuotraukomis skyriaus vedėja siunčia keliskart per metus.

Moteris pripažįsta, jog dėl blogėjančios pasato būklės skyriaus darbuotojai neretai patenka į kuriozines situacijas.

Panevėžio miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna teigia, jog informacija apie prastėjančią pastato būklę gauna, tačiau šiuo metu savivaldybė lėšas išties labiau linkusi skirti miesto infrastruktūrai gerinti, nei senų pastatų atnaujinimui.

Šiais metais Panevėžio miesto biudžete lėšų numatyta tik Civilinės metrikacijos skyriaus smulkiam remontui, tačiau kokie darbai tiksliai bus vykdomi, nėra žinoma.

Anot skyriaus vadovės, kone kasmet miesto savivaldybė atlieka tik būtinuosius pastato remonto darbus, nes biudžete numatytos lėšos perskirstomos kitiems svarbesniems reikalams.

Tikėtina, jog taip gali būti ir šiemet, tačiau vicemeras A. Varna patikino, jog savivaldybė pasidomės ar pastatas išties netapo pavojingas dėl šalia vykstančių statybų sukeltos vibracijos dar labiau suskilus rūmų sienoms.

gntv-logo

Stovykla

PIC

KTU

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.