19 C
Panevėžys
Penktadienis, 25 rugsėjo, 2020

Panevėžio verslininkės išreiškė susirūpinimą dėl Autobusų stoties rekonstrukcijos vilkinimo

Neapsikentusios besitęsiančio politikų neadekvataus ginčo dėl vis neprasidedančių Panevėžio autobusų stoties statybų, Panevėžio moterys, susivienijusios į Verslo moterų tinklą (VMT) prie Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei priklausančios pasauliniam BPW (Business Profesional Women) tinklui, išreiškė susirūpinimą dėl miesto Autobusų stoties rekonstrukcijos vilkinimo.

Verslo moterų pareiškimas

Verslo moterų tinklas išplatino pareiškimą:

„Jau kelinti metai negalimi remonto darbai vis atidedant terminus ir bandant įveikti biurokratinius barjerus. Sena ir apleista stotis gadina miesto įvaizdį ir griauna pasitikėjimą miesto bendruomene, kuri nesugeba rasti susitarimo ir suprasti, kad mūsų visų bendras interesas yra MIESTO ĮVAIZDIS ir patrauklumas ne tik investuotojams, miesto svečiams, bet ir patiems miesto gyventojams, tame tarpe jaunoms šeimoms, auginančios ateities kartą.

Kviečiame visas puses, turinčias įtakos sprendimų priėmimui, vardan Panevėžio gerovės ir ateities skubiai susitelkti bei priimti sprendimus, kurie ištaisytų susiklosčiusią situaciją ir įgalintų atsakingus asmenis imtis konkrečių veiksmų.“

D. Šipelienė.

Kaišo pagalius ir trukdo

Viešbučio „Romantic“ direktorė Dovilė Šipelienė naujienų portalui JP aiškino, kad verslininkės moterys susivienijo ne tik dėl Panevėžio autobusų stoties.

„Yra ir kitų opių problemų, bet mums rūpi Panevėžio įvaizdis ir Autobusų stotis – viena prioritetų. Nesame politikės – neutralios, bet reikia pripažinti, kad Autobusų stoties situacija – absurdiška. Nėra objektyvių priežasčių, kodėl Autobusų stoties projektas nejuda. Tai neadekvatus elgesys. Net patys mažiausi miesteliai sutvarkė Autobusų stotis“, – kalbėjo D. Šipelienė ir prabilo apie miesto Tarybos opoziciją:

„Tarybos opozicija priešinasi todėl, kad dabartinis meras atėjo į postą tokiu laiku, kuris labai palankus. Geros sąlygos – gautas Europos Sąjungos finansavimas vykdyti projektus. Opozicija kaišo pagalius ir trukdo dirbti – bijo, kad darbai ne jiems bus priskirti. Nepaisant visų aplinkybių – Autobusų stotis turi būti sutvarkyta.“

Gėda prieš klientus

Pasak D. Šipelienės, ji atstovauja ne tik Verslo moterų tinklą, bet ir „Romantic“ viešbutį.

„Mūsų klientai juokiasi iš Panevėžio autobusų stoties. Ne vienerius metus vis jiems kartojome, kad stoties reikalai juda į priekį. Deja, jie stovi vietoje. Savo pareiškimu norime atkreipti dėmesį, kad didžiausias prioritetas – Autobusų stoties rekonstrukcija“, – tiksli buvo žinomo viešbučio šeimininkė ir pridūrė:

„VMT moterys – verslininkės ir puikiai žino, kas yra projektai, kaip jie įgyvendinami. Kuo labiau tols Autobusų stoties projekto įgyvendinimas, tuo jis taps brangesnis. Kaštai kyla kone kiekvieną mėnesį.“

Siūlo susivienyti

Anot jos, esą galima teigti, kad Autobusų stoties rekonstrukcijos darbai vilkinami tyčia.

„Tačiau, vardan Panevėžio, jo ateities, juk galima susivienyti ir suradus bendrus atskaitos taškus išspręsti Autobusų stoties problemą. Žmonės vandenynuose salas supila, o mes negalime išspręsti stoties pastato klausimo. Siūlau turėti bendrą tikslą ir susivienijus dirbti drauge Panevėžio labui“, – siūlė išeitį „Romantic“ viešbučio direktorė D. Šipelienė.

Procesas vyksta

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus naujienų portalui JP priminė, kad praėjusią savaitę Panevėžio miesto Taryba pritarė, kad būtų sudaryta paramos sutartis su bendrove „Baltisches Haus“.

„Bendrovė parengs ir miestui dovanos naujos autobusų stoties techninį projektą, užsiims statybų priežiūra. Savivaldybė turi pateikti bendrovei reikalavimus, kokią nori turėti Autobusų stotį. Objektyviai įvertinus reikalavimus, paaiškės, kiek gali kainuoti Autobusų stoties rekonstrukcija. Įvertinus viską, bus rengiamas techninis projektas ir prasidės darbai. Iki šių metų pabaigos Savivaldybė privalo pateikti reikalavimus“, – paaiškino situaciją Miesto plėtros skyriaus vedėjas ir tęsė:

„Procesas vyksta.  Planuojama, kad 2019–2020 metais vyks projektavimo darbai. Statybos turėtų prasidėti 2021-aisiais.“

1 komentarai

Wuf 2019-11-29 09:45 at 09:45

Mero pakalikė reiškiasi ir dar dedasi apolitiška.

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Įvertinkite: pristatyta, kaip galėtų atrodyti naujoji Panevėžio autobusų stotis

confident-noyce

Panevėžiečiai kviečiami susipažinti su Autobusų stoties projektiniu pasiūlymu

confident-noyce

Iš Panevėžio autobusų stoties į Lietuvos miestus išvažiuos mažiau autobusų

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau