Panevėžio verslininkams – naujos galimybės

Panevėžio verslininkams – naujos galimybės

Rasa JASIUKAITIS / Organizatorių nuotr.

I. Miliauskienė.

Šiaurės Lietuvos regione įgyvendinamas projektas „VIP mokymai“, kuris suteikia unikalią galimybę gauti inovatyviausią informaciją, apie tarptautines bei vietines tendencijas, kuriomis remiantis generuojami finansiniai ir kitų išteklių sprendimai.

Panevėžyje jau siūlomos studijos įvairių lygių vadovams, norintiems pagilinti arba atnaujinti specializuotas žinias bei konkrečias patirtis. Verslumo ir pardavimų skatinimas – pagrindinis naujo veiklių žmonių tobulinimosi centro tikslas. „VIP mokymai“ – tai asmenine panevėžiečių iš UAB „Medžio Aura“ patirtimi paremtas projektas.

„Profesionalūs lektoriai Aukštaitijos verslininkams leis daugiau sužinoti apie praktinį pardavimų skatinimą, personalo valdymą, rinkodarą, reklamą, marketingą, ir kitas jų darbe ypatingai svarbias sritis. Specializuotus mokymus iki šiol buvo galima gauti tik Vilniuje, Kaune arba užsienyje. Dabar Šiaurės Lietuvoje verslaujantys žmonės apie naujausias tendencijas galės sužinoti ir Panevėžyje. Idėja organizuoti mokymus kilo iš asmeninės patirties. Patiems labai trūko žinių, dažnai dėl to teko nudegti. Matėme, kad tokių kaip mes šalia yra nemažai. Todėl palankiai susiklosčius aplinkybėms ir nusprendėme kolegoms pasiūlyti tai, ko čia, mūsų regione, tikrai trūksta“, – sako „VIP mokymai“ įkūrėja ir UAB „Medžio Aura“ savininkė Irmantė Miliauskienė

BIC

Jau lapkričio mėnesį Panevėžio verslininkai galės tobulinti savo žinias vadovavimo srityje.

Lapkričio 25-26 dienomis organizuojami Sėkmingo vadovavimo mokymai, skirti įmonių, departamentų ar grupių vadovams. Mokymus rengia „TMD partners“ partneris ir konsultantas Dainius Peldžius.

Seminarų metu vadovai bus supažindinti su veiklos organizavimu pagal situacinį modelį, naujų darbuotojų sėkmingu įtraukimu į įmonės veiklą, jų motyvavimo galimybėmis ir kitais svarbiais klausimais.

„Mūsų tikslas –  organizacijoms pasiūlyti novatoriškiausią vadybos praktiką ir padėti lengviau pasiekti norimų rezultatų. Planuose – kiekvieną mėnesį rengti verslui aktualius mokymus gimtajame mieste“, – sako I. Miliauskienė.

Gruodžio pradžioje pardavėjai, pardavimų vadovai turės galimybę atnaujinti savo žinias bei išgirsti naujausiu patarimų iš diplomuotos psichologės bei aktyvios asmeninio pardavimo ekspertės Donatos Varnelienės.

Dainius Peldžius – „TMD partners“ partneris, konsultantas. Pardavimų valdymo, darbuotojų ugdymo ir efektyvaus vadovavimo ekspertas.

Donata Varnelienė – „TMD partners“ konsultantė. Diplomuota psichologė, aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė, pardavimo pajėgų ugdymo konsultantė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.