Panevėžio valdžia paaiškino: miesto gatvių tvarkymas modernia technologija – kokybiškas

Panevėžio valdžia paaiškino: miesto gatvių tvarkymas modernia technologija – kokybiškas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Radijo stotis „Pulsas“ panevėžiečiams pristato naują radijo laidą „Miestas kalba“. Tai Panevėžio miesto savivaldybės laida, kuri bus girdima kartą per mėnesį.

Pavadinimas laida suteiktas toks todėl, nes Panevėžyje kalbama apie daug ką: apie miesto mero nušalinimą, apie gatves, apie renginius, apie sportininkų laimėjimus ir apie būsimus ir vykdomus projektus.

Kad nebūtų tai tik kalbos, radijo laidoje Savivaldybės vadovai, atskirų skyrių vadovai aiškins, kaip sprendžia miesto problemas ir pristatys visas naujienas.

BIC

Pirmoje laidoje dalyvavo Panevėžio vicemeras Aleksas Varna bei Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Laidoje kalbėta ne tik apie prasidėsiančius Europos Sąjungos finansuojamų projektų statybos darbus, ar miestas turės naująją Autobusų stotį, apie naują įsteigtą viešąją įstaigą „Panevėžio keleivinis transportas“ ir kitus dalykus.

Be to, laidoje tarsi buvo išgirstas seno panevėžiečio balsas ir prašymas. Šią savaitę naujienų portalas JP gavo skaitytojo laišką, kuriame buvo prašoma išsiaiškinti ir paaiškinti, kodėl ir ar tikrai gerai Panevėžio gatvės tvarkomos nauja technologija.

„Esu senas panevėžietis, mačiau daug valdžių ir pažadų. Tačiau neatmenu tokių metų, kad taip intensyviai ir masiškai būtų vykdomas gatvių remontas. Džiaugiamės, kad pagaliau vyksta realūs kiekvienam miestiečiui svarbūs dalykai. Tačiau viešoje erdvėje vis pasigirsta, kad tai negeras būdas, per pigus, negarantinis ir pan. Mums paprastiems žmonėms sunku besuprasti, kaip yra iš tikrųjų. Paaiškinkite prašau, paprašykite specialistų komentarų, ar tokie pasigirstantys kaltinimai turi realų pagrindą, ar tai tik politikų, kuriems labai norisi į valdžią, sapalionės“, – rašė susirūpinęs skaitytojas.

Į šiuos panevėžiečio klausimus ir apie gatvių renovacijos darbus radijo laidoje kalbėjo Panevėžio administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Siūlome pasiklausyti laidos įrašo.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.