Panevėžio valdžia džiaugiasi: pasiteisino miesto savivaldybės priimamojo padalinys

Panevėžio valdžia džiaugiasi: pasiteisino miesto savivaldybės priimamojo padalinys

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Ketvirtojoje radijo stoties „Pulsas“ laidoje „Miestas kalba“ gvildenami socialiniai klausimai ir problemos.

Socialines problemas sprendė ir išsamiai aiškino Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai vaduojantis merą Petras Luomanas ir Socialinių paslaugų poskyrio vedėja, Bendruomeninių šeimos namų projekto vadovė Rasa Urbonavičiene.

BIC

Panevėžiečiai ne tik kalba, bet ir džiaugiasi, kad vakarinėje miesto dalyje prieš kelis mėnesius pradėjo veikti Panevėžio savivaldybės priimamojo padalinys, kuriame noriai lankosi vakarinės Panevėžio miesto dalies gyventojai.

Yra ir daugiau naujienų: savo veiklą aktyvina vasarą duris atvėrę Bendruomeniniai šeimų namai, jaunos šeimos teikia prašymus gauti finansinę paramą pirmajam būstui, padidėjo Savivaldybės mokamos vienkartinės pašalpos.

Kaip sekasi nuo rugsėjo 1 dienos priimti jaunų šeimų prašymus gauti paramą pirmajam šeimos būstui įsigyti arba statyti, kiek buvo pateiktą prašymų ir kiek išduota pažymų, išsamiai aiškino Socialinių paslaugų poskyrio vedėja R. Urbonavičienė.

Be to, ji paaiškino, ką daryti jaunai šeimai, kuriai šiemet neliko valstybės numatyto finansavimo pirmajam būstui įsigyti. Taip pat R. Urbonavičienė pristatė, kaip sekasi vykdyti veiklą vasarą veiklą Marijonų gatvėje pradėjusiems Panevėžio bendruomeniniams šeimos namams.

Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai vaduojantis merą P. Luomanas pasidžiaugė, kad pavyko nauja iniciatyva – prieš kelis mėnesius vakarinėje miesto dalyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, šalia „Žaros“ prekybos centro, atidarytas Savivaldybės priimamojo padalinys.

Pasak vicemero, iniciatyva pasiteisino ir vakarinės Panevėžio miesto gyventojai noriai naudojasi teikiamomis Savivaldybės priimamojo padalinio paslaugomis.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.