Panevėžio turizmo informacijos centras taps plėtros agentūra

Panevėžio turizmo informacijos centras taps plėtros agentūra

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio turizmo informacijos centras taps Panevėžio plėtros agentūra. Tam vienbalsiai pritarė abi įstaigos dalininkės – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės. Visuotiniame dalininkų susirinkime miestas turi 75 proc. balsų, rajonas – 25 proc.

VšĮ Panevėžio turizmo informacijos centro pavadinimas keičiamas į VšĮ Panevėžio plėtros agentūra. Praplečiama veikla – įstaiga užsiims ne tik turizmo, bei ir verslo bei investicijų plėtros skatinimu, verslo sąlygų Panevėžio mieste ir rajone gerinimu, investicinio patrauklumo didinimu. Agentūra rūpinsis ir Panevėžio įvaizdžio gerinimu, žinomumo didinimu. Tad pagrindinės miesto ir rajono ekonominės plėtros skatinimo pajėgos bus sutelktos vienoje vietoje, tai padės užtikrinti nuoseklią veiklą, keliamų reikalavimų konkretesnius rezultatus.

Artimiausiu metu bus atnaujinami įstaigos registracijos dokumentai, skelbiama vadovo atranka, rengiama nauja veiklos strategija. Numatoma palaipsniui stiprinti komandą – čia dirbs verslo, rinkodaros ir turizmo profesionalai.

BIC

Įstaiga formuojama remiantis kitų didžiųjų Lietuvos miestų, užsienio pavyzdžiu. Agentūros atsiradimui pritaria miesto Pramonės 4.0 vystymo patarėjų taryba, užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.