Panevėžio teismų darbuotojai dovanojo Kalėdų šventę vaikams

Panevėžio teismų darbuotojai dovanojo Kalėdų šventę vaikams

JP / Organizatorių nuotr.

Panevėžio teismų darbuotojų vaikai, juos lydintys tėveliai, seneliai rinkosi į teatrą „Menas“ švęsti Kalėdų. Šiemet šventė ypatinga – kartu pajusti švenčių nuotaiką pakviesti vaikai iš agentūros „SOS vaikai“.

Kalėdų šventė 30 vaikų iš Šeimos namų agentūros „SOS vaikai“ surengta už Panevėžio teismų darbuotojų surinktas lėšas. Mažieji žiūrėjo spektaklį, bendravo su Kalėdų Seneliu, rodė ką išmoko, stengėsi įminti mįsles.

Šventės metu vaikus pasveikino Panevėžio apygardos teismo laikinai einantis pirmininko pareigas Laimantas Misiūnas, Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkės pavaduotoja Daina Vaidachavičienė.

BIC

„Lapkričio 6 dieną mūsų miesto teismų bendruomenė prisijungė prie visuotinės akcijos – Pyragų dienos. Darbštūs teismų darbuotojai kepė pyragus, keksus ir kitokius saldėsius, o surinktus pinigėlius nutarė paaukoti agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyriaus mažiesiems. Linkime jums sėkmės ir toliau vykdant šią globėjišką misiją“, – perduodamas likusią dalį surinktų lėšų – 200 eurų agentūros vadovės pavaduotojai Audronei Dagienei sakė laikinasis pirmininkas L. Misiūnas.

„Jau tapo tradicija, kad kasmet Kalėdiniu laikotarpiu teismų darbuotojai renka aukas sunkiau gyvenantiems, vargstantiems, kad ir jų šventės nors šiek tiek taptų šviesesnės. Pernai aukas skyrėme organizacijai „Caritas“, rėmėme ir labdaringą Betliejaus valgyklėlę, Šv. Juozapo globos namus. Šiemet bendraudami su agentūros „SOS vaikai“ vadove Irma Zabulionyte išgirdome, kad jų vaikai labai norėtų Kalėdų šventės“ – sakė teismo pirmininkės pavaduotoja D. Vaidachavičienė.

Po spektaklio visi vaikai Kalėdų Senelio buvo apdovanoti šventiškomis priešpiečių dėžutėmis, tik šį kartą pilnomis saldumynų.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.