Panevėžio savivaldybė pirks dabartinio „Ekrano“ paplūdimio sklypą

Panevėžio savivaldybė pirks dabartinio „Ekrano“ paplūdimio sklypą

JP / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė pirks žemės sklypą šiaurinėje „Ekrano“ marių pusėje bendruomenės reikmėms. Politikai pritarė, kad už daugiau kaip 2,2 ha privačios nuosavybės teise valdomą Elektronikos g. 2 teritoriją miestas sumokėtų 68 200 Eur. Pirkimo-pardavimo sutartį įgaliotas pasirašytas administracijos direktorius Tomas Jukna ar jo įgaliotas asmuo.

Šis privačiam asmeniui priklausantis žemės sklypas yra pamėgta panevėžiečių maudynių vieta. Savivaldybė kasmet sutvarko teritoriją paplūdimio ir poilsio reikmėms.

BIC

Šiuo metu darbai vyksta kitoje „Ekrano“ marių pusėje – ji pritaikoma miesto bendruomenės laisvalaikio reikmėms. Įrengiami pėsčiųjų ir dviračių takai, poilsio, iškylų, sporto, vaikų žaidimų, automobilių, šunų dresavimo ir treniruočių aikštelės, apšvietimas, mažoji architektūra, tvarkomi želdiniai. Čia atsiras įvairių tiltų, apžvalgos zonų, valčių/mažų laivelių nuleidimo į vandenį vieta, prieplauka ir kt. Darbus planuojama baigti 2020 m. rudenį.

Tad Savivaldybei įgyvendinus šį projektą ir įsigijus Elektronikos g. 2 žemės sklypą  bus sukurtas vientisas rekreacinis objektas visapusiam gyventojų poilsio, sporto, laisvalaikio poreikiams.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.