Panevėžio rajono žmonės kviečiami giedoti „Tautišką giesmę“

Panevėžio rajono žmonės kviečiami giedoti „Tautišką giesmę“

0

Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, 21 val., Panevėžio rajone, kaip ir visose pasaulio vietose, kur gyvena lietuviai, vėl skambės „Tautiška giesmė“. Vieningai giedamas valstybės himnas – unikali šių laikų tradicija, skelbianti mūsų tautos vienybę ir pagarbą garbingai Lietuvos istorijai.

Renginiai, skirti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai:

Krekenavos kultūros centro Žibartonių padalinio kapelos „Liaudė“ dalyvavimas Valstybės dienos šventėje Bakainių piliakalnyje, Surviliškio sen., Kėdainių r.

BIC

14 val. Krekenavos regioniniame parke, Krekenavos kultūros centre – Muzikos ir poezijos popietė „Iš praeities Tavo sūnūs te stiprybę semia“.

18 val. prie Vadoklių seniūnijos – bėgimas vietos bėgiko Alberto Kisielio taurei laimėti.

20.30 val. – iškilmingas vėliavos pakėlimas, minėjimas, profesoriaus Gedimino Karaliaus paskaita „Lietuvos valstybingumas tarptautiniame kontekste“.

21.15 val. – Vadoklių parapijos bažnyčios choro ir Vadoklių folkloro kolektyvo koncertas. Programoje – patriotinės dainos.

19 val. Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje – renginys „Kelionė laiku“.

20. 30 val. prie Paįstrio kultūros centro – šventinis koncertas „Mano Lietuvai“ (dalyvauja Paįstrio meno kolektyvai ir skaitovai).

20.30 val. Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje – šventinis koncertas.

20 val. Tiltagalių kultūros centro Geležių padalinyje – bendruomeniškumo akcija „Vienintelis himnas pasaulyje“.

20.30 val. Ramygalos miesto aikštėje – Valstybės dienos minėjimas.

21 val. – Tautiškos giesmės giedojimas seniūnijų centrų viešosiose erdvėse.

Pirmą kartą vieningai giedamas mūsų šalies himnas pasaulį apskriejo 2009 m., švenčiant Lietuvos vardo tūkstantmetį. Palaikykime šią iniciatyvą ir kartu su visame pasaulyje gyvenančiais lietuviais giedoti tautos himną pakvieskime bendruomenių narius, draugus, kaimynus, svečius.

Liepos 6-ąją nuo praėjusių metų taip pat pradėta minėti Tautinio kostiumo diena. Tad šventės dalyviai kviečiami pasipuošti tautiniais drabužiais ar tautine atributika.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.