Panevėžio rajono VVG kviečia teikti paraiškas ne žemės ūkio verslo plėtros paramai gauti

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖFotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ, DELFI

Panevėžio rajono vietos veiklos grupė (VVG) kviečia teikti paraiškas ne žemės ūkio verslo plėtros paramai gauti. Maksimali parama verslo plėtrai – iki 75 tūkstančių eurų.

Kalbamės su Panevėžio rajono VVG projektų vadove Vilma Juodagalvyte-Baranovskaja ir domimės, kas gali teikti paraiškas, iki kada galima teikti ir kur reikia pateikti paraiškas.

– Kas gali teikti paraiškas?

– Parama gali būti skirta ne trumpiau nei prieš 12 mėnesių Panevėžio rajone registruotoms ir veikiančioms labai mažoms (iki 70 proc.) ir mažoms įmonėms (iki 50 proc.). Be to, fiziniai asmenys turi būti gyvenamąją vietą deklaravę Panevėžio rajone.

– Kas gali pretenduoti į paramą?

– Dažniausiai parama skiriama naujoms darbo vietoms kurti, o į paramą gali pretenduoti tik Panevėžio rajone registruotos įmonės, kurių pardavimo pajamos ataskaitiniais metais ne mažesnės kaip 25 tūkstančiai eurų, arba fiziniai asmenys, kurių ataskaitiniais metais gautos pajamos iš ūkinės komercinės veiklos sudaro ne mažiau kaip 11 tūkstančių eurų. Parama gali būti skiriama tik naujai įrangai, prekėms, turtui ar įrengimams įsigyti. Be to, parama teikiama įvairiai ne žemės ūkio veiklai, produktų gamybai, apdorojimui, jų pardavimui, taip pat paslaugų teikimui, įskaitant paslaugas žemės ūkiui.

– Kam parama neteikiama?

– Parama neteikiama apgyvendinimo, transporto, nekilnojamo turto vystymo ir panašioms veikloms. Detalūs tinkamumo kriterijai projektų pareiškėjams ir remiamoms veikloms yra nurodyti finansavimo sąlygų apraše.

– Iki kada paraiškas paramai galima teikti ir kur jas būtina pristatyti?

– Paraiškos paramai gauti renkamos iki birželio 17 dienos. Jeigu turite verslo plėtros idėjų ir norėtumėte jų įgyvendinimui gauti paramą, kviečiame konsultuotis ir pasitarti. Tam reikia pasiskambinti arba atvykti į Panevėžio rajono VVG biurą J. Žemgulio gatvėje 46 (104 k.). Projektų paraiškos priimamos pasirašytos kvalifikuotu elektroniniu parašu, siunčiant elektroniniu paštu panvvg@gmail.com.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Daugiausia GPM gyventojai skyrė „Mėlynai ir geltonai“, „Mamų unijai“ ir R. Kaukėno grupei

confident-noyce

Gyventojai kviečiami teikti paraiškas dėl paramos verslui kurti

confident-noyce

R. Filejevą sujaudino Panevėžio pareigūnų gerumas: „Toks elgesys yra pavyzdys daugeliui“

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau