-0.5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 4 gruodžio, 2021

Panevėžio rajono vietos veiklos grupė išsirinko naują pirmininkę

Panevėžio rajono vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas. Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis pasveikino susirinkusius VVG narius. Meras džiaugėsi aktyvia VVG veikla ir pasirašytomis pirmomis vietos projektų vykdymo sutartimis pagal šiuo metu įgyvendinamos Panevėžio rajono 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos priemones.

Būdamas Lietuvos LEADER metodo įgyvendinimo koordinavimo grupės narys, meras trumpai aptarė vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijas.

Renginio metu VVG nariai pasveikino valdybos narę, Panevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“ pirmininkę Elena Stanienę, atskubėjusią tiesiai iš apdovanojimų ceremonijos sostinėje. Prieš pat VVG narių visuotinį susirinkimą Mykolo Riomerio universiteto ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame konkurse „Bendruomenė – švyturys 2017 – kelias į sėkmę“ jai buvo įteiktas apdovanojimas nominacijoje „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas“.

Respublikinio konkurso nominacijų nugalėtojus rinko komisija, sudaryta iš mokslininkų, ministerijos bei vietos bendruomeninių organizacijų atstovų. Tai išties svarbus ir reikšmingas Elenos Stanienės darbo ir pastangų Panevėžio rajono kaimo bendruomenėje „Pažagieniai“ įvertinimas.

Susirinkimo dalyviai patvirtino 2017 m. VVG veiklos ataskaitą, svarstė Panevėžio rajono 2016 – 2023 m. vietos plėtros strategijos metinę įgyvendinimo ataskaitą už 2017 m., patvirtino 2017 m. VVG finansinių ataskaitų rinkinį. Buvo išrinkta nauja VVG valdyba ir perrinktas VVG pirmininkas. Antrajai kadencijai iš eilės į VVG pirmininko pareigas perrinkta VVG narė, administracijos projektų vadovė Vilma Juodagalvytė – Baranovskaja. Jos pavaduotoju taip pat pakartotinai perrinktas Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos tarybos pirmininkas Kazimieras Binkis.

[quote_box_center] Naujai išrinkta Panevėžio rajono vietos veiklos grupės valdyba:

Asta Sakalauskienė (Panevėžio r. Raguvos gimnazijos direktorė, atstovauja vietos valdžios sektorių);

Virginija Petrauskienė (Panevėžio r. savivaldybės administracijos Investicijų ir užsienio ryšių sk. vyr. specialistė, atstovauja vietos valdžios sektorių);

Antanas Pocius (Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, atstovauja vietos valdžios sektorių);

Valdas Vaičiulis (Ūkininkas, atstovauja verslo sektorių);

Kristina Juškienė (UAB „Mototecha“, atstovauja verslo sektorių);

Mikas Pačekajus (Ūkininkas, atstovauja verslo sektorių);

Jonas Adomavičius (Panevėžio rajono jaunųjų ūkininkų klubas, atstovauja verslo sektorių);

Birutė Bronislava Grabauskienė (Panevėžio rajono Ėriškių kaimo bendruomenė, atstovauja pilietinės visuomenės sektorių);

Odeta Baltramiejūnienė (Panevėžio rajono gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“, atstovauja pilietinės visuomenės sektorių);

Vilma Fedaravičienė (Panevėžio rajono Jotainių kaimo bendruomenė, atstovauja pilietinės visuomenės sektorių);

Virgilijus Buzas (Nevėžio gyventojų bendruomenė, atstovauja pilietinės visuomenės sektorių);

Elena Stanienė (Panevėžio rajono kaimo bendruomenė „Pažagieniai“, atstovauja pilietinės visuomenės sektorių). [/quote_box_center]

Po visuotinio narių susirinkimo vyko pirmasis naujai išrinktos VVG valdybos posėdis. Jo metu VVG valdybos pirmininke buvo išrinkta Elena Stanienė.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Apdovanoti du Panevėžio rajono VVG projektai

confident-noyce

Panevėžio vietos veiklos grupės valdybos pirmininku išrinktas Panevėžio PPAR prezidentas

confident-noyce

Parama verslo kūrimui ir plėtrai Panevėžio rajone

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau