Panevėžio rajono vaikams padovanoti kompiuteriai

Panevėžio rajono vaikams padovanoti kompiuteriai

JP / Asmeninio albumo nuotr.

Nors kasdien žengiame į priekį, tai tikrai negarantuoja, kad socialiai pasaulis ir mūsų šalis jame tampa teisingesni. Lietuvoje, ypač regionuose, ir toliau klesti pajamų nepriteklių patiriančios šeimos, o jose augantys vaikai lygiai taip pat trokšta visaverčio ir kokybiško gyvenimo: to išmanaus telefono, kurį turi visi draugai, ar paprasčiausiai asmeninio kompiuterio, kuris leistų ne tik jaustis visai kitaip, bet ir įsilieti į pasaulį.

„Džiaugiuosi, kad į kvietimą dalyvauti naudotų kompiuterių dovanojimo nepasiturinčių šeimų vaikams akcijoje atsiliepė tiek daug žmonių ir šiuo metu turiu jau 12 dovanoms perduotų įrenginių, vienas jų jau ir pasiekęs kelionės tikslą. Tokios akcijos parodo, kad suprantame ir jaučiame vieni kitų problemas, o dar svarbiau – padedame solidariai jas spręsti“, – sako akcijos organizatorė, Panevėžio rajono tarybos narė Modesta Petrauskaitė.

Pirmasis kompiuteris jau surado adresatą, iškeliavo į gerai besimokančios ir aktyvios moksleivės Sandros Graželiūnaitės namus. Ją pastebėjo ne tik Vadoklių mokyklos bendruomenė, kuri giria mergaitę už aktyvią veiklą mokykloje, bet ir kultūros centras už jaunos entuziastės įsiliejimą į rajono kultūrinį gyvenimą.

BIC

Kita stotelė – Krekenava. Ten bus padovanotas dar vienas kompiuteris, tad laukiame pasiūlymų ir rekomendacijų renkant jaunuosius rajono deimančiukus!

Visus galinčius ir norinčius prisidėti prie akcijos kviečiame padovanoti nebenaudojamą, bet vis dar veikiantį kompiuterį. Kreiptis telefonu 8 698 23565.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.