Panevėžio rajono vadovai padėkojo „Kapelmaušio“ rėmėjams

Artėjant lapkričio 16-ajai, šeštadieniui, kai Panevėžio „Cido“ areną sudrebins Aukštaitijos regiono kapelų varžytuvės „Kapelmaušis“, šventės rėmėjus priėmė Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

Už nuoširdų bendradarbiavimą rengiant varžytuves Padėkos skirtos Rūtakiemio kaime veikiančiai Egidijaus Murmoko individualiai įmonei; Margučių kaime įsikūrusiai Daivos Baltušienės ir Tomo Mickūno vadovaujamai uždarajai akcinei bendrovei „Margučiai“; Audronės ir Albino Kisielių UAB „Radviliškių kaimo kepykla“; Lietuvos šaulių sąjungos Alfonso Smetonos 5-ajai rinktinei ir vadui ats. kpt. Audriui Mordasui.

Į priėmimą atvyko verslininkų Egidijaus ir Danutės Murmokų sūnus Aurimas ir marti, Daiva Baltušienė, Audronė Kisielienė, Audrius Mordasas.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, „Kapelmaušio“ sumanytojas ir režisierius Remigijus Vilys, renginį organizuojančio Miežiškių kultūros centro direktorė Birutė Titienė ir padalinio vadovė Audronė Rancovienė.

Šventės, kuri vyksta jau 27-tus metus, rėmėjai paprastai paminimi renginio metu, tačiau šiemet pirmą kartą kilo mintis jiems parodyti išskirtinį dėmesį – padėkoti ne tūkstantinės žiūrovų minios šurmulyje, o artimesnėje aplinkoje, kartu pabendrauti prie kavos puodelio, pasidomėti verslo reikalais.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas R. Vilys svečiams pristatė kapelų šventės idėją, B. Titienė ir A. Rancovienė pasidalijo organizacinėmis aktualijomis. Pasidžiaugta, kad šiemet kaip niekad anksti, likus penkioms dienoms iki renginio, išpirkti visi 1 200 bilietų.

„Tai rodo, kad žmonėms Panevėžio rajono vizitine kortele tapusi tradicinė kapelų šventė patraukli ir įdomi. Ir džiugu, kad ji kasmet tampa vis populiaresnė, sutraukia vis daugiau žiūrovų. Žmonės ateina šeimomis, atsiveda svečių“, – sakė meras.

Rajono vadovas įteikė rėmėjams Padėkos raštus ir atminimo dovanas.

Padėkos už nuoširdų bendradarbiavimą rengiant Aukštaitijos regiono kapelų šventę-varžytuves „Kapelmaušis“ taip pat perduotos Panevėžio „Cido“ arenos kolektyvui ir generaliniam direktoriui Tomui Inčikui, įmonei „Muzikinis rūsys“ ir vadovui Žilvinui Baronui.

Šiemet „Kapelmaušyje“ dalyvaus apie 400 atlikėjų – kapelos, varinių pučiamųjų instrumetų orkestras „Aukštyn“, šokėjai, amatininkai, mėgėjų meno teatro aktoriai, į šventę įsijungė šaulių kuopos kareiviai.

Dėl nugalėtojų vardo konkurso finale varžysis 10 geriausių kapelų, kurios regiono atrankose atrinktos iš 25 pretendavusių liaudiškos muzikos kolektyvų.

Šiemet šventė skirta Lietuvos Nepriklausomybės kovų metams atminti. Ši tema padiktavo kapelų repertuarą. Kiekviena jų atliks savojo krašto Nepriklausomybės kovų dainas.

Šventę-varžytuves vainikuos Nacionalinės operos dainininko Liudo Mikalausko atliekamos laisvės dainos.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Seimo rūmuose – įspūdingos „Kapelmaušio“ akimirkos

erikas

Aukštaitijos regiono kapelų šventė-varžytuvės „Kapelmaušis“

erikas

„Kapelmaušyje“ žiūrovų ir komisijos simpatijas susišlavė „Bernų kapela“

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau