Panevėžio rajono švietimo centre – tarptautinis susitikimas ir mokymai

Panevėžio rajono švietimo centre – tarptautinis susitikimas ir mokymai

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono švietimo centre vyko „Erasmus+“ projekto „Prosocialinės vertybės“ partnerių susitikimas bei tarptautiniai pradinių klasių mokytojų mokymai, kuriuose dalyvavo 25 atstovai iš Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Lietuvos, Makedonijos ir Turkijos.

Vyko diskusijos, paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, kurių pagrindinė tema – vertybinis ugdymas.

Panevėžio rajono mokytojai puikiai integravosi į tarptautinę komandą, tikimės, kad mokymų metu įgyta patirtis bei nauji metodai padės ugdyti toleranciją, bendradarbiavimą, empatiją ir kitas prosocialines vertybes.

BIC

Projekto partnerius svetingai sutiko Panevėžio rajono švietimo įstaigų šeimininkai. Naujamiesčio, Smilgių ir Velžio gimnazijose, Velžio lopšelyje-darželyje „Šypsenėlė“ projekto dalyviai turėjo galimybę stebėti į prosocialinį ugdymą orientuotas pamokas ir kitas veiklas.

Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė pasirašė bendradarbiavimo sutartis su minėtų švietimo įstaigų vadovais įtraukdama jų vadovaujamas įstaigas į pasaulinį tinklą „Kiekvienam“. Simbolinėmis dovanėlėmis apdovanoti mokytojai ambasadoriai: Laura Šinkūnienė (Naujamiesčio gimnazija), Aušra Kriščiūnienė (Smilgių gimnazija), Asta Klydžienė (Velžio gimnazija), Renata Lukošiūnienė (Velžio lopšelis-darželis „Šypsenėlė“).

Lietuvos kultūrinį paveldą svečiams puikiai atskleidė Miežiškių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.