Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

JP / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdis rytoj, balandžio 2 d., vyks nuotoliniu būdu. Tokia galimybę suteikia Seime ypatingos skubos tvarka vakar priimtas Vietos savivaldos įstatymo pakeitimas.

Seimas nusprendė, kad savivaldybių tarybų posėdžiai nuotoliniu būdu elektroninių ryšių priemonėmis galės vykti, jei dėl nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino savivaldybės tarybos posėdžiai negalės vykti nustatyta tvarka.

Iki šiol įstatymas numatė tokią galimybę tik tokiems posėdžiams, kuriuose buvo sprendžiami klausimai, susiję su ekstremalia situacija, nepaprastąja padėtimi ar karantinu.

BIC

Nuotoliniu būdu vykstančiame posėdyje pagal galimybes turės būti sudaromos sąlygos tarybos nariams pasisakyti arba replikuoti. Nuotoliniu būdu priimant savivaldybės tarybos sprendimus, turės būti užtikrintas savivaldybės tarybos nario tapatybės ir jo balsavimo rezultatų nustatymas.

Organizuojant posėdžius nuotoliniu būdu turi būti laikomasi visų Vietos savivaldos įstatyme numatytų reikalavimų bei užtikrintos tarybos nario teisės.

Nuotoliniu būdu vyksiančio Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdžio eigą bus galima stebėti savivaldybės interneto svetainėje www.panrs.lt. Posėdis prasidės 10 val., jame bus svarstomi 23 klausimai.

Skiltyje NAUDINGA / „Tarybos posėdžiai gyvai“ bus skelbiamas realiu laiku svarstomas posėdžio darbotvarkės klausimas, skelbiami balsavimo rezultatai.

Pasibaigus posėdžiui įrašas direktorijoje „Posėdžių vaizdo įrašai“ bus paskelbtas 1–2 valandų laikotarpyje.

Savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės klausimų sprendimų projektai svarstyti kovo 25 d. vykusiame jungtiniame tarybos komitetų posėdyje, kuris taip pat vyko nuotoliniu būdu ir praėjo sklandžiai, be techninių trikdžių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.