Panevėžio rajono savivaldybės administracijos struktūroje – pakeitimai

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos struktūroje – pakeitimai

JP / JP nuotr.

Nuo gruodžio 1 d. Panevėžio rajono savivaldybės administracijoje atlikta Archyvų skyriaus ir Civilinės metrikacijos skyriaus reorganizacija, įsteigiant vieną – Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių.

Toks sprendimas priimtas, kadangi nemažai šių skyrių atliekamų funkcijų yra panašios. Jos daugiausia susijusios su Savivaldybės institucijų, rajono gyventojų dokumentų kaupimu, saugojimu, apskaita, panaudojimu.

Kai kurios Archyvų skyriaus nuostatuose numatytos funkcijos, pvz. saugoti sukauptus dokumentus, tvarkyti dokumentų apskaitą, nustatyta tvarka parengti dokumentus naikinimui, derinti aktus su Apskrities archyvu, jau anksčiau buvo perduotos kitų padalinių atsakingiems darbuotojams.

BIC

Naujojo Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėja, tęsiant valstybės tarnybos santykius,  Valstybės tarnybos įstatymo nustatyta tvarka perkelta dirbti buvusi Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Nijolė Gaižiūnienė. Į archyvaro pareigas, sudarant darbo sutartį, priimta dirbti Vilma Navickienė.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.