Panevėžio rajono savivaldybė turi naują kontrolierių

Panevėžio rajono savivaldybė turi naują kontrolierių

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

V. Kanapickienė.

Panevėžio rajono savivaldybės kontrolieriaus pareigas nuo vasario 10 d. eis buvusi Kontrolės ir audito tarnybos vyresnioji patarėja Vidutė Kanapeckienė. Tokį sprendimą šiandien vykusiame posėdyje priėmė Savivaldybės taryba, V. Kanapeckienę pasirinkusi iš dviejų pretendentų.

Savivaldybės kontrolierius (Kontrolės ir audito tarnybos vadovas) į pareigas priimamas konkurso būdu. Konkursą organizavo Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Konkurso metu į šias pareigas konkursą organizuojanti įstaiga atrinko geriausiai centralizuotame konkurse įvertintus pretendentus – V. Kanapeckienę ir Utenos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėją Egidijų Šinkūną.

Iš Specialiųjų tyrimų tarnybos gauta informacija apie abiejų pretendentų nepriekaištingą reputaciją.

BIC

Savivaldybės tarybos posėdyje kandidatai pristatė savo veiklos vizijas, atsakė į Tarybos narių klausimus. Taryba pareigas patikėjo nuo šių metų sausio 1 d. jas laikinai einančiai V. Kanapeckienei.

V. Kanapeckienė 1983 m. tuomečiame Kauno Antano Sniečkaus politechnikos institute įgijo ekonomisto, 2001 m. Lietuvos teisės universitete – teisininko profesinę kvalifikaciją. 1987–2001 m. dirbo vyriausiąja buhaltere, Finansų skyriaus viršininke Panevėžio miesto vyriausiajame policijos komisariate; 2001–2018 m. – vyriausiąja valstybine auditore Lietuvos Respublikos Valstybės kontrolėje; nuo 2018 m. – Kontrolės ir audito tarnybos vyresniąja patarėja Panevėžio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje.

Savivaldybės kontrolierius į pareigas priimamas 5 metų kadencijai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.