Panevėžio rajono savivaldybė – pirmoji šalyje

Panevėžio rajono savivaldybė – pirmoji šalyje

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės merui Povilui Žaguniui Europos Komisijos komunikacijų tinklų, turinio ir technologijų generalinio direktorato, kuris yra atsakingas už WiFi4EU projektą, atstovė Jurgita Žemaitytė įteikė simbolinį 15 tūkst. eurų vertės čekį nemokamo belaidžio interneto ryšio zonų viešosiose erdvėse įrengimui.

„WiFi4EU“ čekio lėšomis bus padengtos įrangos pirkimo ir įrengimo išlaidos.

Projekto „WiFi4EU Panevėžio rajone“ įgyvendinimui pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę Panevėžio rajono savivaldybės taryba pritarė šių metų pradžioje. 

BIC

„Panevėžio rajono savivaldybė ­­– pirmoji šalyje, kuriai įteiktas simbolinis čekis. Jų Lietuvai skirta trisdešimt“,– sakė J. Žemaitytė.

„Džiaugiamės, kad šį projektą įgyvendiname pirmieji. Nemokamo belaidžio interneto įrenginėjimo darbai jau prie pabaigos, tad mielai konsultuojame savo kolegas iš kitų savivaldybių“, – kalbėjo P. Žagunis.

Pasak projekto vadovės savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus vedėjos Svetlanos Jerpyliovos, projektu „WiFi4EU“ siekiama, kad visi Europos gyventojai ir svečiai viešose vietose – parkuose, aikštėse, visuomeniniuose pastatuose ir kt. galėtų naudotis nemokamu kokybišku belaidžiu interneto ryšiu.

Jau šiemet Panevėžio rajono gyventojai ir svečiai nemokamu internetu galės naudotis būdami savivaldybės administracijos pastate, Ramygalos miesto, Vadoklių, Velžio, Karsakiškio, Krekenavos, Naujamiesčio, Paįstrio, Vaivadų, Raguvos ir Smilgių miestelių centruose. Kol kas numatyta įrengti 13 nemokamo belaidžio interneto ryšio zonų.

Trejus metus savivaldybė mokės už interneto ryšį (interneto abonementą), įrangos techninę priežiūrą ir eksploatavimą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.