Panevėžio rajono mokyklose vaikai saugomi nuo karščio

Panevėžio rajono mokyklose vaikai saugomi nuo karščio

JP / "Facebook" nuotr.

Kad užsitęsę karščiai nepakenktų mokinių sveikatai Panevėžio rajono mokyklose ugdymo procesas lanksčiai derinamas su vaikams saugia ir sveika aplinka. Pamokos daugelyje mokyklų vedamos vėsesnėse patalpose, į kurių langus neplieskia saulė, kieme, lauko klasėse, karštomis dienomis organizuojamos išvykos, edukacinės veiklos, žygiai prie vandens, projektinė veikla.

Mokiniams siūloma vietoj mokyklinės uniformos rengtis lengvais vasariškais drabužiais, nuolat gurkšnoti vandenį, būnant lauke dėvėti galvos apdangalus.

Berčiūnų pagrindinėje mokykloje priimtas sprendimas trumpinti pamokas, kadangi visų klasių kabinetai yra į pietų pusę. 1–4 klasių mokiniams pamokos baigiasi 12 val., 5–10 klasių mokiniams – 12.30 val.

BIC

Nuo šiandien pamokos taip pat trumpinamos Velžio bei Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijose. Karščiams neslūgstant trumpinti pamokas rengiasi ir kitos mokyklos.

Bernatonių mokyklos-darželio vaikams pamokos vyksta kaimo bibliotekoje, kur maloniai vėsu.

Miežiškių pagrindinės mokyklos visi mokiniai birželio 7 d. išvyko į žygį Šventosios pakrantėmis.

Ramygalos gimnazijoje dalį pamokų mokytojai veda mobiliose lauko klasėse medžių pavėsyje. Dalis klasių vyksta į edukacines išvykas. Koreguojamas tvarkaraštis, mokinių išvežiojimas pradedamas viena valanda anksčiau.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.