9.6 C
Panevėžys
Šeštadienis, 13 balandžio, 2024

Panevėžio rajono Metų kultūros darbuotojos vardas – miežiškietei B. Titienei

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖFotoGINTARAS LUKOŠEVIČIUS, ASMENINIS ALBUMAS
B. Titienė.

Panevėžio rajono Metų kultūros darbuotojo vardas suteiktas Miežiškių kultūros centro direktorei Birutei Titienei. Kultūros įstaigoje Birutė dirba 35 metus, o iš jų net 29-erius vadovauja kultūros centrui.

Nominacija skatina ir pagerbia

Šia nominacija Panevėžio rajono savivaldybės taryba skatina ir pagerbia rajono kultūros centrų darbuotojus ir vadovus už praktinės veiklos nuopelnus, kolektyvų pasiekimus, reikšmingiausius darbus kultūros srityje, etninės kultūros, dainų švenčių, mėgėjų meno puoselėjimą. Geriausio metų kultūros darbuotojo vardo nominacija įsteigta 2015 metais.

Birutė Titienė Miežiškių kultūros centre dirba nuo 1989 metų, per šį laikotarpį 29-erius metus eina direktorės pareigas. Birutės vadovaujamam kultūros centrui suteikta aukščiausia kategorija.

Viso kolektyvo nuopelnas

Miežiškių kultūros centro vadovė B. Titienė didžiuojasi garbingu titulu ir sako, kad tai viso kultūros įstaigos kolektyvo nuopelnas.

„Neskaičiuoju darbo metų kultūros centre, bet jų tikrai daug. Labai džiugu, kad darbas – įvertintas ir matomas. Bet norėčiau pasakyti, kad didieji darbai atlikti drauge su įstaigos kolektyvu, drauge su Miežiškių bendruomene, seniūnija. Drauge kūrėme vertybes ir puoselėjame kultūrą“, – teigė šių metų kultūros darbuotoja.

B. Titienė.

Gyvena savame krašte

Pasak miežiškietės, negalėtų išskirti nė vieno kultūros įstaigoje atliekamo darbo – visi svarbus.

„Maloniausia dirbti kultūrinį ir kūrybinį darbą, dirbti ir bendrauti su žmonėmis. Tačiau mano pareigos įpareigoja dirbti daugiau administracinį darbą, bet bandau balansuoti, kad užtektų laiko ir kūrybai. Labai džiaugiuosi, kad sekasi su žmonėmis sutarti ir bendrauti – gyvenu Miežiškiuose, todėl pažįstu daugelį miestelio gyventojų. Esu savame krašte ir su savais žmonėmis“, – neslėpė meilės savo kraštui B. Titienė ir pasidžiaugė, kad miežiškiečiai pritarė, kad jai būtų suteiktas Metų kultūros darbuotojo vardas.

Jaučiasi pakylėta

„Pajaučiu, kad kažkas vyksta. Kultūros centro darbuotojai pradėjo ruošti informaciją apie mane ir įtariau, kad jie pradėjo ruošti medžiagą. Pradėjau klausinėti, bet bendradarbiai nepasakojo nieko. Smagu, kad tai vyksta, smagu žinoti, kad vertina ir pritaria, kad šis garbingas vardas būtų suteiktas. Apima jaudulys, jaučiuosi pakylėta, jog esu vertinama. Labai smagu“, – džiaugėsi garbingu vardu, o pasveikinta ir apdovanota bus balandžio 15 dieną, minint Kultūros darbuotojų dieną.

Puoselėja krašto tradicijas

Nusipelniusios kultūros darbuotojos B. Titienės svarbiausi darbai: išsaugoti Miežiškių krašto kultūrinės veiklos tradicijas ir užtikrinti jų tęstinumą bei reprezentuoti Miežiškių krašto kultūros veiklas šalyje ir užsienyje.

B. Titienė rengia kultūros programų projektus ir organizuoja jų įgyvendinimą bei deda dideles pastangas, kad miežiškiečiams ir aplinkinių vietovių gyventojams būtų sudarytos galimybės dalyvauti kultūros vertybių kūrimo ir puoselėjimo procesuose.

B. Titienė.

Jai labai svarbu propaguoti profesionalųjį meną, koordinuoti visų kultūros centro ir jo padalinių rengiamų projektų, švenčių, kitų renginių kūrimą bei įgyvendinimą. Be to, aktyviai bendradarbiauja su vietos gyventojų bendruomenėmis, seniūnija, švietimo, kultūros įstaigomis, palaiko puikius kolegiško bendradarbiavimo santykius su Panevėžio rajono ir Lietuvos kultūros centrais.

Energinga, nuoširdi

Miežiškiečius žavi jos energija, nuoširdumas, dalijimasis idėjomis, atvirumas pasiūlymams, pastangos kurti darbui ir kūrybinėms veikloms palankų mikroklimatą, rūpintis Miežiškių seniūnijos kultūros bendruomenės gerove, reprezentuoti šią bendruomenę įvairiuose renginiuose, sutelkti vietos įstaigas, organizacijas, mėgėjų meno atstovus, bendruomenes bendriems darbams, gyvenimo kokybės gerinimo idėjoms įgyvendinti.

Beje, B. Titienei 2024 metais įteikta Panevėžio rajono mero Antano Pociaus padėka už nuoširdų darbą, reikšmingus vadovaujamos kultūros įstaigos meno kolektyvų pasiekimus, bendruomenės telkimą kultūrinei veiklai.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajono meras su verslo asociacijos atstovu aptarė bendradarbiavimo galimybes

confident-noyce

Nekilnojamojo turto prekyba Panevėžio rajone – nurimusi

confident-noyce

„Rail Baltica“ projekto eiga: Panevėžio rajono gyventojams pristatytos įgyvendinimo aktualijos

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau