Panevėžio rajono mero Povilo Žagunio linkėjimai Povilams

Panevėžio rajono mero Povilo Žagunio linkėjimai Povilams

Samanta ILONYTĖ / JP nuotr.

P. Žagunis.

Birželis – išties labai vyriškas mėnuo. Šį mėnesį švenčiame Tėvo dieną, Antanines, Jonines, Petrines ir Povilines. Pastaroji šventė nors nėra tokia garsi kaip Joninės, vis dėlto taip pat minima asmeninėse šventėse.

2019 metais Povilo vardą tėvai suteikė 27 vaikams, tad panašu, kad vardas nesensta ir yra vis dar duodamas mažiesiems Lietuvos gyventojams. Tad apie Povilo vardo dieną kalbiname Panevėžio rajono savivaldybės merą Povilą Žagunį.

 – Ar žinote istoriją, kaip tėvai išrinko Jums Povilo vardą?

BIC

– Mano tėvukas irgi buvo Povilas, todėl manau, kad tėvai man davė šį vardą kaip jo įpėdiniui. Kažkokios įdomios istorijos tame nėra. Tiesiog tikriausiai norėjo perduoti man šį gražų, nesenstantį vardą.

– Ar švenčiate Povilines?

– Dabar jau nebe. Tačiau kadaise švęsdavome, kadangi aš, mano tėtis ir žmonos tėtis – visi Povilai. Tad tai būdavo garbinga ir didi proga švęsti.

– Ko palinkėtumėte kitiems Panevėžio rajono Povilams šia proga?

– Visų pirma, norėčiau palinkėti jauniems tėvams išsaugoti šį gražų lietuvišką vardą ir jį suteikti savo atžaloms. O visiems kitiems Povilams svarbiausia – palinkėsiu geros sveikatos ir sėkmės visuose darbuose.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.