Panevėžio rajono meras P. Žagunis: „Naujieji metai viltį neša visiems“

Panevėžio rajono meras P. Žagunis: „Naujieji metai viltį neša visiems“

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ ("Tėvynė") / JP nuotr.

P. Žagunis.

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis išlydint praėjusius metus pastebėjo, kad jie mažai kuo skiriasi nuo prieš ta buvusiųjų.

„2019-aisiais buvo įgyvendinami projektai, kurie gerokai pasistūmėjo į priekį dideliais darbais – Velžyje tvarkoma rekreacinė zona, turime naujas darželių grupes Piniavoje. Bendrai, jei reikėtų vardinti visus darbus, tai laikraštyje ir vietos pritrūktų, – juokavo meras. –  Praėję metai buvo bendro žmonių darbo, susikaupimo, susiklausymo, dėmesio ir rezultatų siekimo metai… Kas ir pasiekta, kas ir padaryta: biudžetą turime įvykdytą, su visais atsiskaityta, skolų neužauginome, džiaugiamės sulaukę Naujųjų.“

Dėkodamas ne tik visai savivaldybės administracijai, bet ir visoms rajono įstaigoms – švietimo, kultūros, socialiniams darbuotojams – geranoriškiems gyventojams, P. Žagunis priminė, kad po visų švenčių vėl laikas kibti į darbus.

BIC

„Turime galimybę padėti tašką ties 2019-ais – šventinis laikotarpis baigėsi. Bet dedant tašką reikia suplanuoti ir tęsinį. Naujieji metai viltį neša visiems, kaip ir kiekvienam žmogui, taip ir savivaldybei. Tikimės, kad 2020-ieji bus geresni nei praėję. Tikimės, kad toliau bus tęstinumas įgyvendinant europinius ir savivaldybės sumanytus projektus. Šiais metais turime ne visai įprastų projektų: senelių globos namų renovaciją Gustonyse, Velžyje kartu su bendruomene planuojama statyti maldos namus, laukia mokyklų bei darželių renovacijos. Turime ir ne visai gerų naujienų – nuo kitų metų rugsėjo pirmosios nebeveiks Linkaučių, Žibartonių ir Berčiūnų pagrindinės mokyklos, pasikeis Karsakiškio pagrindinės mokyklos pobūdis. Bet tai yra gyvenimas, nuo kurio mes negalime pabėgti ir turime žingsniuoti kartu, – sakė jis. – Noriu palinkėti, kad prasidedantys metai neštų sėkmę, neštų mintis, idėjas tiek darbo srityje, tiek asmeninėje aplinkoje. Kad kiekviena diena, kiekviena savaitė, kad kiekvienas mėnuo būtų sėkmingi – o tada ir visi metai bus kupini sėkmės.“

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.