Panevėžio rajono keliams ir gatvėms tvarkyti – beveik 2 mln. eurų

Panevėžio rajono keliams ir gatvėms tvarkyti – beveik 2 mln. eurų

JP / BNS nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės taryba patvirtino sąrašą vietinės reikšmės gatvių ir kelių, kuriems tiesti, remontuoti ir prižiūrėti bus naudojamos Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos šiems metams skirtos lėšos – 1 892,6 tūkst. Eur.

Ne mažiau kaip 58 proc. skirtų lėšų turi būti panaudota turtui įsigyti – vietinės reikšmės keliams tiesti, rekonstruoti ir remontuoti. 42 proc. lėšų turi būti skirta einamiesiems tikslas – kelių priežiūrai žiemą, inžinerinėms paslaugoms, paprastajam remontui. Bent 5 proc. lėšų turi būti skirta saugaus eismo priemonėms vietinės reikšmės keliuose finansuoti.

Panevėžio rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams tiesti, rekonstruoti, kapitaliniam remontui, inžinerinėms paslaugoms nutarta skirti 1 097,8 tūkst. Eur.

BIC

Einamiesiems tikslams – kelių priežiūrai žiemą, paprastajam remontui, inžinerinėms paslaugoms – 794,8 tūkst. Eur.

Saugaus eismo sąlygų užtikrinimo darbams finansuoti numatoma skirti 115,5 tūkst. Eur.

Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis finansuojamų vietinės reikšmės kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo 2019 metais objektų sąrašas čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.