19 C
Panevėžys
Sekmadienis, 16 gegužės, 2021

Panevėžio rajono Jaunimo reikalų tarybos sudėtyje – trys nauji veidai

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Bundantis Panevėžio rajono jaunimas praėjusią savaitę susirinko į visuotinį jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų, veikiančių Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje, atstovų susirinkimą, kurio metu buvo išrinkti nauji trys Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT) nariai.

Visuotiniame susirinkime dalyvavo rekordiškai didelis skaičius visų balso teisę turinčių organizacijų atstovų – tuo ne kartą pasidžiaugė susirinkimui pirmininkavusi Panevėžio rajono Tarybos narė Daiva Juodelienė. Visi 11 jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų bei mokinių savivaldų deleguoti atstovai susirinko išrinkti savo naujus Jaunimo reikalų tarybos narius.

Rinkimuose į tris laisvas jaunimo atstovų vietas pretendavo penki kandidatai, tačiau prie jau gyvavusios Tarybos narių Ugnės Čeponytės, Ivetos Jurgaitytės ir Dovydo Tumelio, Panevėžio rajono jaunimui atstovauti išrinkti: Rūta Malciūtė, Rokas Urbonas ir Dominykas Židonis.

Susipažinkime su naujais nariais

Rūta Malciūtė – Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos 8 klasės mokinė, aktyviai įsitraukianti į vietos veiklas. Šiuo metu dalyvaujanti neformaliojo ugdymo veiklose Ramygalos bibliotekoje, taip pat skaitovų iššūkiuose. Rūta trokšta kuo greičiau sugrįžti į kontaktines veiklas ir imtis darbo, tad jau yra užsirašiusi dalyvauti savanoriškoje veikloje tik pasibaigus karantinui.

Rokas Urbonas – Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro jaunimo politikos ir darbo su mokinių savivaldomis koordinatorius, Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos moksleivis. Rokas taip pat domisi tiksliaisiais mokslais, mokosi Nacionalinėje moksleivių akademijoje, ateitį sieja su fizika ir chemija.

Dominykas Židonis – Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos moksleivis, mokslus derinantis su robotika ir skautišku gyvenimu: jau septynerius metus skautauja Naujamiestyje, kur šiuo metu, nors priklauso kitam vienetui, veda ir dalyvauja veiklose su Panevėžio rajono skautais. Kuris laikas domėjęsis jaunimo politika, dalyvavęs įvairiuose jaunimo renginiuose tiek Panevėžio rajone, tiek Panevėžio mieste.

Naujai išrinkti Jaunimo reikalų tarybos noriai rinkimuose išsikėlė bendrus tikslus – viešinti SJRT veiklą ir supažindinti viso Panevėžio rajono jaunimą su šiuo kolegialiu organu, taip ieškant miesteliuose ar kaimuose pasislėpusių aktyvių jaunimo atstovų, bei, žinoma, prisidėti prie jaunimo gerovės kūrimo rajone.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kviečia Panevėžio miesto jaunimą vasaros atostogas praleisti turiningai bei naudingai

confident-noyce

Panevėžyje paskirstytos lėšos vaikų ir jaunimo meno projektams

confident-noyce

Išrinkti nauji jaunimo atstovai Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryboje

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau