Panevėžio rajono įmonei – Lietuvos darbo biržos padėka

Panevėžio rajono įmonei – Lietuvos darbo biržos padėka

0

Kaune, istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, Lietuvos darbo birža (LDB) surengė septintąjį padėkos šalies darbdaviams, sukūrusiems 2014 metais daugiausia naujų tikslinių darbo vietų, nominacijų įteikimą. Darbdaviams padėkota už bendradarbiavimą sprendžiant gyventojų užimtumo klausimus šalyje.

Šiemet sėkmė lydėjo ir Panevėžio rajone įsikūrusią uždarąją akcinę bendrovę „Metalija“, gaminančią metalo dirbinius. Trečios vietos laimėtojai suteikta nominacija „Už iniciatyvą pradėti ir plėtoti verslą“. Įmonei atstovavusiam direktoriui Simui Misevičiui nominaciją įteikė garbingas renginio svečias Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

Renginyje pristatyta 2015 metų darbo rinkos prognozė – tendencijos darbo rinkoje ir įsidarbinimo galimybės šalyje. „Pristatant darbo rinkos ypatumus apskrityse, labiausiai mane nudžiugino tai, kad didžiausias šalyje registruoto nedarbo mažėjimas numatomas Panevėžio rajone – 2,6 proc. punkto,“ – perspektyva darbo rinkoje džiaugėsi Panevėžio rajono meras.

BIC

Padėkos renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Juras Požėla, Vyriausybės bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, savivaldybių merai, Trišalės komisijos prie LDB nariai, darbdavių asociacijų atstovai, mokslo darbuotojai, LDB vadovai ir atsakingi darbuotojai, teritorinių darbo biržų direktoriai.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.