Panevėžio rajono gimnazistai sėkmingai pasirodė tarptautinėse sportinio turizmo varžybose Ukrainoje

Panevėžio rajono gimnazistai sėkmingai pasirodė tarptautinėse sportinio turizmo varžybose Ukrainoje

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Lietuvos jaunimo rinktinės komandos, į kurias buvo pakviesti keturi Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos mokiniai Gabija Kizytė, Jurgita Šeštokaitė, Gerda Vanagaitė ir Modestas Petrauskas, dalyvavo tarptautinėse sportinio turizmo varžybose „EuroKarpatai-2017“ Užgorodėje, Ukrainoje. Dar į rinktinę pateko keturi mokiniai iš Panevėžio ir po vieną iš Kėdainių, Kaišiadorių, Vilniaus ir Šiaulių. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 12 komandų iš Ukrainos, Lietuvos ir Latvijos.

Mūsų mokiniams teko pritaikyti Lietuvoje įgytas žinias ir įgūdžius natūraliomis kalnų sąlygomis. Kai kurie mokiniai tokiose varžybose dalyvavo jau antrą kartą, todėl buvo susipažinę su Ukrainos sportinio turizmo varžybų taisyklėmis, kurios gerokai skiriasi nuo lietuvių.

Nežiūrint į tai, Lietuvos  pirmoji komanda, kuriai atstovavo ir trys Raguvos gimnazistai – Gabija Kizytė, Jurgita Šeštokaitė ir Modestas Petrauskas – komandinėse varžybose buvo treti, turistiniame ralyje – antri, asmeninėse-komandinėse varžybose pirmi ir galutinėje įskaitoje iškovojo antrą vietą, nusileidusi tik kandidatams į sporto meistrus iš Kijevo.

BIC

Antroji komanda, kuriai atstovavo ir Gerda Vanagaitė, komandinėse varžybose buvo šešta, turistiniame ralyje – penkta, o asmeninėse-komandinėse varžybose trečia, galutinėje įskaitoje iškovojo ketvirtą vietą.

Asmeninėse varžybose Modestas Petrauskas buvo nepralenkiamas vaikinų grupėje, o Jurgita Šeštokaitė, praleidusi į priekį Kijevo komandos atstovę, iškovojo antrą vietą.

Laisvalaikiu mokiniai aplankė Užgorodo lankytinas vietas, Muchačevo pilį, susirado naujų draugų, patobulino rusų kalbos žinias.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.