Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos vizija – darbų tąsa, naujos idėjos, nauji nariai, iššūkiai, pokyčiai

Autorius"TĖVYNĖ"FotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS
O. Baltramiejūnienė.

Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime PRBS pirmininke buvo išrinkta Odeta Baltramiejūnienė. Upytės Antano Belazaro mokykloje direktoriaus pavaduotoja dirbanti moteris pareigas perėmė iš Kazimiero Binkio.

Pirmasis laikraščio „Tėvynė“ interviu su naująja PRBS vadove.

 – Prieš jums užimant naująsias pareigas, kokia iš šono atrodė Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga?

– Panevėžio rajono bendruomenės aktyvios, organizuoja kultūrinius renginius, aplinkosaugines akcijas. Daugelis jų rašo projektus, pritraukia savivaldybės, valstybės lėšas savo krašto infrastruktūros stiprinimui, aplinkos gražinimui, sveikos gyvensenos puoselėjimui, socialinės atskirties mažinimui, bendruomeninio verslo kūrimui.

Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga kasmet organizuoja sąskrydį, į kurį atvyksta daugelis rajono bendruomenių. Ataskaitinėje konferencijoje pristatomi nuveikti darbai, pasidžiaugiama aktyviausiais konkursų dalyviais. Tokiuose renginiuose stiprinamas bendruomeniškumas, dalijamasi patirtimi, džiaugiamasi nuveiktais darbais.

– Atskleiskite viziją, kokią norėtumėte pati matyti Panevėžio rajono bendruomenių sąjungą?

– Tęsiančią pradėtus darbus, puoselėjančią tradicijas, įgyvendinančią naujas idėjas, nebijančią iššūkių, atvirą pokyčiams, bendradarbiaujančią, įtraukiančią naujus narius ir ypač jaunus žmones.

– Kokie bus pirmieji darbai, į kuriuos kibsite perėmusi Sąjungos vairą iš Kazimiero Binkio?

Artimiausiu metu planuoju susipažinti su Bendruomenių sąjungos tarybos nariais, aplankyti Panevėžio rajono bendruomenes, pamatyti, kuo gyvena bendruomeniečiai, išsiaiškinti jų lūkesčius. Tikiuosi sklandaus bendradarbiavimo su Panevėžio rajono savivaldybės vadovais, Vietos veiklos grupe, policijos pareigūnais, seniūnijų, įstaigų atstovais.

– Ko palinkėtumėte Panevėžio rajono bendruomenėms?

– Kantrybės, kūrybiškumo, energijos, idėjų, nuoširdaus bendravimo. Dalindamiesi tuo, ką turime geriausio, galime nuveikti daug gerų darbų savo kraštui ir jo žmonėms.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga minėjo 19-ąjį gimtadienį

confident-noyce

Teisėjų tarybos pirmininke vėl išrinkta S. Rudėnaitė

confident-noyce

VLKK pirmininke išrinkta V. Meiliūnaitė, opozicija rinkimuose nedalyvavo

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau