Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga turi naują pirmininkę

Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga turi naują pirmininkę

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

O. Baltramiejūnienė.

Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga turi naują pirmininke. Šiandien Panevėžio rajono savivaldybėje vykusiame Bendruomenių sąjungos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime pirmininke išrinkta Odeta Baltramiejūnienė.

O. Baltramiejūnienė yra Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

BIC

Aštuonerius metus Panevėžio rajono bendruomenių sąjungai vadovavo Kazimieras Binkis

„Mes, dirbantieji Bendruomenių sąjungos taryboje, dėkojame Kazimierui ir linkime sėkmės Odetai. Pasižadame padėti, palaikyti ir vykdyti užduotis“, – socialiniame tinkle rašė Panevėžio bendruomenių sąjungos atstovai.

K. Binkis.

Dar prieš savaitę naujienų portalui JP ilgametis Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas K. Binkis užsiminė nerimaujantis, kad pamainos sau dar nėra radęs, tačiau jau ketvirtadienio popietę jo veidą papuošė šypsena.

„Deja, bet norinčiųjų perimti mano pareigas eilė nenusidriekė, man taip pat teko įkalbinėti žmogų perimti mano darbus“, – sakė K. Binkis.

K. Binkis džiaugiasi, kad per daugiau nei aštuonerius jo vadovavimo metus bendruomenėse buvo įgyvendinta 216 projektų, kuriais pritraukta 3 mln. 309 tūkst. eurų valstybinių lėšų. Šie pinigai buvo naudojami bendruomenių infrastuktūros stiprinimui, sportinio inventoriaus atnaujinimui, sveikos gyvensenos puoselėjimui ar kultūrinių renginių organizavimui.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.