Panevėžio rajono Bendruomenių sąjunga metus pradėjo šventiniu posėdžiu

Panevėžio rajono Bendruomenių sąjunga metus pradėjo šventiniu posėdžiu

Birutė KRONIENĖ ("Tėvynė") / Birutės KRONIENĖS nuotr.

Į šventinį Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos posėdį Šilagalio kultūros centre susirinkusiųjų laukė staigmena: raudonas kilimas ir fotosienelė, ant kurios – šviesios atminties Česlovo Gnižinsko sukurtas Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos logotipas ir Panevėžio rajono herbas.

Pirmasis metų posėdis – vienintelis per metus, kai Bendruomenių sąjungos tarybos nariai susirenka ne tik aptarti darbų, bet ir pasidžiaugti vieni kitais šventinėje aplinkoje. Tačiau nuo kasdienių rūpesčių pabėgti nepavyksta: apie bendruomenių projektus, sąskrydį, aktualiausias naujienas kalbėjo ir svečiai, ir patys bendruomenių atstovai.

Ankstesniais metais šventinį posėdį rengę Miežiškiuose, Ramygaloje, Velžyje, Paįstryje ir Krekenavoje, šiemet organizavimo darbus patikėjo Panevėžio seniūnijos bendruomenes atstovaujantiems Elenai Stanienei ir Sauliui Skrebei, kuriems į pagalbą geranoriškai atėjo Šilagalio kultūros centro kolektyvas.

BIC

Šilagalio kultūros centro duris pravėrusius svečius pasitiko staigmena, sumanyta E. Stanienės ir parengta jos rūpesčiu – fotografavimosi sienelė, ant kurios įamžintas šviesios atminties Česlovo Gnižinsko sukurtas Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos logotipas ir Panevėžio rajono herbas.

Bendruomenių sąjungos tarybos narius sveikino Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, LR Seimo nariai Guoda Burokienė ir Petras Nevulis, Panevėžio rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Vilma Juodagalvytė-Baranovskaja, Panevėžio kredito unijos vadovai Kazimieras Antanynas ir Ramunė Šimaitytė. Šventę vedė Jurga Žilytė, grojo Šilagalio kultūros centro orkestras „Sklepučini“ (dirigentas Vilmantas Vapsva), smagias melodijas dovanojo muzikantai Virginijus ir Vidas.

Po rimtų kalbų – smagūs žaidimai. Nenusakomo dydžio kelnes tuojau pasimatuos Panevėžio seniūnijos seniūnas Saulius Skrebė.

Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazimieras Binkis tradiciškai padėkojo visiems, dirbantiems bendruomenių labui, apžvelgė svarbiausius praėjusių metų darbus, pasidalijo šiemetiniais planais. Artimiausiuose planuose – pavasarėjant rengiama metinė Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos konferencija, vasarą vyksiantis tradicinis Panevėžio rajono bendruomenių sąskrydis, šiemet visus sukviesiantis į Karsakiškio seniūniją.

Visada laukiamas bendruomenių suėjimuose Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis ir Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazimieras Binkis.

„Bendruomenėse dirbantys žmonės yra tie, kurių dėka gyvenimas Panevėžio rajone gerėja“, – visada vertinantis bendruomenių indėlį į rajono gerovę ir šįkart pažymėjo meras Povilas Žagunis. Džiaugsmingo pritarimo sulaukė G. Burokienės kalba apie Žemės ūkio ministerijos sprendimą administracines projektų išlaidas pripažinti kompensuojamomis. „Tai reiškia, kad jums nebereikės už dyką administruoti daugiatūkstantinių projektų“, – sakė Seimo narė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.